Barwy jesieni z Neuchatel – Torebki Iry Grant

    Jesień nie musi być nudna i szarobura. Przekonuje nas o tym absolutny „must have” tego sezonu, czyli kopertówki w soczystych barwach jesieni, które w studio szwajcarskiej projektantki Iry Grant nabierają nowego, oryginalnego wyglądu. Już teraz dostępne są także w Polsce, w butiku internetowym trendsetterka.com.

    Neuchatel to stare, przytulne miasteczko z zamkiem i kolegiatą z XII w., domami z piaskowca, otoczone jeziorem i górami, nad którymi roztacza się duch Jean-Jacquesa Rousseau. W takiej atmosferze powstają wyjątkowe torebki projektu Iry Grant. To właśnie w jej atelier rodzą się istne małe arcydzieła inspirowane podróżami i otaczającą naturą. O ich wyjatkowości świadczą doskonałej jakości materiały – włoskie skóry, jedwab oraz sposób wytwarzania. Każda kopertówka jest ręcznie robiona i niepowtarzalna. Torebki Iry Grant są doskonałym uzupełniem stroju miłośniczek oryginlanego stylu i elegancji.

    Kopertówka w przepięknych barwach jesieni wykonana jest z wysokogatunkowej skóry, jedwabiu i batiku. Dodatkowym akcentem inspirowanym obecną porą roku jest charakterystyczny liść umieszczony na zapięciu zamka. Ozdobny charakter torebek sprawia, że nie są one jedynie uzupełnieniem stroju, lecz nadają ton całej stylizacji.

    Dodatkowym atutem niezwykłych kopertówek Iry Grant jest ich ciekawa forma, dzięki której możemy je powiększać według uznania. Torebki doskonale sprawdzą się podczas wieczornego wyjścia, jak i pomieszczą większe kobiece „drobiazgi”, niezbędne podczas codziennych aktywności.