Balish – Kolekcja WELTURE- Woman in power is like mixture of elements

  Żywioły – jak określił je niegdyś Ralph Waldo Emerson „korzenie wszystkich rzeczy”. To one stały się inspiracją kolekcji. Symbioza natury jako fenomen współgrania i istnienia.. Wszystko co żywe i nienamacalne, jak płynące chmury po błękitnym niebie, czy korzenie drzew w ciemnym lesie.. walka żywiołów, gdzie ogień trawi ziemię czy dzień przegrywa z nocą..

  Adresatem kolekcji są kobiety począwszy od młodych dziewczyn po dojrzałe damy, które kochają świat natury, potrafią się nim upajać, a tym samym manifestują swym strojem symbiozę z Matką Naturą. Kobiety takie nie boją się odstawać od wytyczonych kanonów, są przebojowe i potrafią zarówno bujać w obłokach, jak i twardo stąpać po ziemi. Są bowiem jak te żywioły – czasem delikatne i subtelne, niekiedy zdeterminowane i nieprzewidywalne, często płynące pod prąd lub popadające w skrajności.. taka ich natura.

  Kolekcję tworzą zmysłowe kreacje koktajlowe oraz wieczorowe. Całość została podzielona na 3 części. Pierwsza to narodziny żywiołów, gdy z nocy wstaje dzień, a za nim cała natura tworząc biało-czarną kompozycję. Druga symbolizuje harmonię, spokój i subtelność opiewając w kolory nieba, wody i powietrza. Jej kolorystyka to delikatnie stonowany błękit, szarość, turkus, biel, czy beż. Kolejna część to ziemia i wszystko co z nią związane oscylując wokół brązów, zieleni, czy szarości. Całość kolekcji przenika spójnością materiałów oraz formą ich łączenia.

  Marka: Balish (Foba Design)
  Kolekcja: Welture

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj