Jakość potwierdzona nazwiskiem, czyli lampy z oferty firmy Technolux sygnowane marką Nowodvorski Lighting

  Technolux Sp.J. Nowodworski i Spółka to rodzinna firma z tradycjami, która od 1994 roku produkuje oprawy oświetleniowe do wnętrz mieszkalnych oraz obiektów publicznych. Od dnia 13.10.2011r. firma Technolux funkcjonować będzie na rynku pod nową nazwą – Nowodworski spółka jawna, a jej dotychczasowe logo zastąpi logotyp Nowodvorski Lighting. Nowy znak graficzny, pochodzący od nazwiska właścicieli, którym sygnowane będą lampy z oferty firmy jest wyrazem dumy, gwarancją jakości, a także podziękowaniem dla tych, którzy wybrali oświetlenie firmy Technolux.

  Firma Nowodworski – jest się czym pochwalić

  17 lat to sporo czasu. Tyle też liczy sobie nastoletnia historia firmy. Jest to okres, w trakcie którego właściciele odnotowali ogromny postęp. Obecnie firma posiada dwa zakłady produkcyjne o łącznej powierzchni 12 000 m2., średniorocznie produkując i sprzedając 3000 sztuk opraw dziennie. Ponad 65% produkcji jest sprzedawane za granicę. Firma eksportuje do: Belgii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Izraela, Kazachstanu, Kirgizji, Kosowa Litwy, Łotwy, na Maltę, do Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Słowacji, Ukrainy i na Węgry. Oferta firmy zorientowana jest na wyroby o wysokiej jakości i ciekawym wzornictwie w bardzo przystępnych cenach. Na asortyment składają się modne oprawy w każdym stylu, od klasycznych po nowoczesne, przeznaczone do oświetlenia salonów, sypialni, przedpokojów, pokojów dziecięcych a nawet kuchni, łazienek i ogrodów, razem ponad 2 500 wzorów.

  Nowodvorski – wiarygodność, jakość, tradycja

  Marka to rodzaj świadectwa. Jest synonimem jakości, którą producent zapewnia, „podpisując się” pod swoim dziełem. Właściciele spółki Nowodworski, aby wyrazić zadowolenie ze swojej pracy i podkreślić rodzinny charakter firmy wprowadzili logo Nowodvorski Lighting, którym sygnowane będą lampy z oferty. Głównym elementem nowego logotypu jest claim Nowodvorski Lighting, który jednoznacznie nawiązuje do nazwiska właścicieli oraz branży, w której działa firma. Nad nim umieszczony został znak N, pochodzący od pierwszej litery Nowodvorski, w szaro-czarno-czerwonym kolorze, czyli barwach, które widnieją również w logo Technolux. „Od lat pracujemy na efekty, z których obecnie jesteśmy bardzo dumni. Nasza rodzinna maksyma brzmi – wiarygodność to priorytet. Dlatego tak bardzo zależy nam na uznaniu zarówno wśród odbiorców indywidualnych, jak i klientów biznesowych. Nie wstydzimy się historii firmy, wręcz jesteśmy z niej dumni. Marka Nowodvorski jest tego najwyższym wyrazem.”- mówi Bartłomiej Nowodworski – współwłaściciel firmy Nowodworski.

  Lampy z oferty firmy Nowodworski znane są przede wszystkim z ciekawego designu, konkurencyjnych cen oraz wysokiej jakości materiałów. Od teraz niezwykłe oprawy oświetleniowe rozpoznawane dodatkowo będą po znaku graficznym Nowodvorski Lighting.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj