Grzałka HOT² na wystawie „Must have” na Łódź Design Festival 2011

  Niedawno mogliśmy oglądać grzałkę HOT² na wystawie Dobry Wzór 2011 IWP, a już teraz obecna jest w Łodzi na wystawie Must have, jednym z wydarzeń tegorocznego Łódź Design Festival.

  Nieodłącznym elementem festiwalowego programu są co roku różne wystawy. Jednym z takich wydarzeń jest wystawa „Must have”. Produkty na niej prezentowane zostały wcześniej wytypowane przez polskich i zagranicznych ekspertów. Brali oni pod uwagę innowacyjność, funkcjonalność, ergonomię, jakość wykonania oraz wygląd projektu. Wystawa ma na celu pokazanie najciekawszych rodzimych projektów, w które warto inwestować. Jak sama nazwa „Must have” wskazuje – trzeba to mieć. Jurorzy dokonując selekcji starają się wskazać to, co jest dobrym polskim designem. Produkt firmy INSTAL PROJEKT znalazł się w gronie 44 produktów, które według jury mogą być przykładem mądrej i świadomej strategii inwestowania w design. Będzie je można oglądać na wystawie w Łodzi do 30 października 2011.

  Elektryczna grzałka do grzejnika centralnego ogrzewania HOT² sprawia, że możemy korzystać z grzejnika przez cały rok (nawet poza sezonem grzewczym). Pozwala też wykorzystywać grzejnik łazienkowy jako suszarkę do ręczników czy odzieży.

  Grzałka HOT² już drugi raz w tym roku znalazła się wśród najlepiej zaprojektowanych produktów, które mogą się poszczycić oryginalnym polskim designem, rzetelnym wykonaniem, prostą, intuicyjną obsługą, energooszczędnością i korzystną ceną. Wyróżnia ją funkcjonalność i ekonomiczność – w trybie czuwania pobiera jej 80 razy mniej niż inne dostępne na rynku produkty. Jest to zasługa zaawansowanego układu sterującego, pozwalającego na obniżenie poboru energii do minimum.

  Wystawa „Must have”, Centrum Festiwalowe, Targowa 35, Łódź,, godziny otwarcia: 20.10, czw. 18.00-20.30, 21-30.10 pt.-nd. 11.00-20.00

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj