Zwalczanie 7 oznak starzenia się skóry na każdym etapie pielęgnacji

  Nowoczesne kobiety wiedzą, że aby efektywnie walczyć z oznakami starzenia się skóry, warto stosować wielofunkcyjne kosmetyki na każdym etapie pielęgnacji. Linia OLAY Total Effects pomaga już 20 milionom kobiet, nie mającym wiele czasu na codzienne rytuały pielęgnacyjne, walczyć z 7 oznakami starzenia się skóry już od momentu jej oczyszczania i demakijażu.

  Jednak aby walka z upływającym czasem była skuteczna, warto połączyć stosowanie dobrych produktów z odpowiednimi nawykami pielęgnacyjnymi. Ekspertom OLAY udało się wyróżnić kilka wspólnych rytuałów i sposobów codziennej pielęgnacji wśród 20 milionów kobiet stosujących OLAY Total Effects.

  Okazuje się, że niezależnie od miejsca zamieszkania, wiele pań regularnie stosuje oddzielny krem na dzień i na noc, pilnując by krem na dzień zawierał filtr przeciwsłoneczny. Dodatkowo, dużą wagę przykładają do codziennego oczyszczania skóry. Temu rytuałowi poświęcają zwykle więcej czasu wieczorem, gdy zmywają makijaż. „Należy pamiętać, że zanieczyszczenia to również sebum, pot, obumarłe komórki naskórka czy pozostałości kremu nałożonego wieczorem. Dlatego skóra powinna być bardzo starannie oczyszczana także rano” – zauważa kosmetolog OLAY, Aleksandra Artiuch. Swój sprawdzony sposób na demakijaż twarzy ma również Joanna Brodzik. „Zmywając makijaż po zejściu z planu, nakładam mleczko bezpośrednio na wilgotne dłonie i delikatnie wmasowuję je w skórę, a następnie zmywam twarz mokrym wacikiem” – radzi ambasadorka OLAY.

  Kolejny rytuał dotyczy nakładania kremu, który coraz więcej z 20 milionów kobiet stara się łączyć
  z delikatnym masażem skóry, przynajmniej podczas wieczornej pielęgnacji. „Stając się bardziej świadome dobroczynnych skutków masażu, panie często zwracają się do mnie z pytaniami, jak wykonać szybki masaż, który pomoże sprawić, że twarz nabierze zdrowego i promiennego wyglądu” – wyjaśnia Aleksandra Artiuch. „Sprawdzonym sposobem na masaż twarzy jest delikatne oklepywanie czoła w kierunku skroni, następnie wokół oczu, od nosa w kierunku uszu i z powrotem do kości policzkowych, przez policzki, na podbródku kończąc. Masaż powinien być nieodzownym elementem codziennej pielęgnacji. Pobudzi krążenie, dotleni tkanki i pomoże oczyścić skórę” – radzi ekspert.

  Sposobów nakładania kremu jest oczywiście wiele. Na przykład Joanna Brodzik zdradza, że przed nałożeniem ogrzewa krem w dłoniach, rozcierając go opuszkami palców. „Mam wrażenie, że dzięki temu kosmetyk łatwiej wchłania się w skórę. Poza tym, nakładając krem na skórę twarzy, delikatnie wklepuję go opuszkami palców aż do całkowitego wchłonięcia” – mówi ambasadorka. „Warto jednak zwrócić uwagę także na porę wieczornego nakładania kremu, które można zacząć już o godzinie 20.00, ponieważ wtedy organizm działa jeszcze w rytmie dziennym i łatwiej mu wykorzystać potencjał intensywnie działających produktów, jak serum czy krem na noc OLAY Total Effects” – poleca kosmetolog OLAY.

  Nowoczesne kobiety, oprócz produktów do codziennego stosowania, coraz chętniej sięgają po kosmetyki do specjalnej pielęgnacji. Przykładem może być Materiałowa Maseczka Intensywnie Odmładzająca OLAY Total Effects. Składniki aktywne zawarte w masce to odpowiednik 30-dniowej, pielęgnacji odmładzającej, a co istotne dla kobiet prowadzących intensywny tryb życia, czas poświęcony na taki zabieg może wynosić tylko 15 minut. „Zawsze staram się znaleźć chwilę na nałożenie maseczki przed „wielkim wyjściem”. Dzień wcześniej rezerwuję sobie czas na ten szybki zabieg. Maseczkę w saszetce ogrzewam w ciepłej wodzie i nakładam na twarz. Efekt jest fantastyczny” – zdradza także Joanna Brodzik.

  Dzięki produktom z linii OLAY Total Effects i odpowiednim nawykom pielęgnacyjnym już 20 milionów kobiet, bez względu na miejsce zamieszkania, kompleksowo zwalcza 7 oznak starzenia się skóry na każdym etapie pielęgnacji, sprawiając, by ich skóra wyglądała młodo i promiennie jak najdłużej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj