Showroom Studia Caramella już otwarty

  Studio Caramella, marka oferująca wysokiej jakości wyposażenie pokoi dziecięcych, otworzyła showroom w Warszawie. W showroomie zaprezentowane zostały wybrane meble i akcesoria z czterech kolekcji. Wymagający rodzice znajdą tu wyjątkowe sprzęty i elementy dekoracyjne do pomieszczeń i kącików dla najmłodszych. Showroom mieści się w Warszawie, przy ul. Chodkiewicza 7 (Eko Park).

  Studio Caramella proponuje gotowe rozwiązania na kompletne, stylowe urządzenie pokoju dziecięcego. Oferowane produkty zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć część spójnej kolekcji, a jednocześnie funkcjonować samodzielnie w istniejącym już wnętrzu. Charakteryzuje je oryginalne wzornictwo, dbałość o detale, ręczne wykonanie oraz najwyższa jakość. Ponadto, sklep Caramella to skarbnica pomysłów na prezenty, również personalizowane dzięki unikalnym haftom.

  Ofertę Caramella tworzą dwie linie stylizowanych mebli oraz pięć kolekcji dodatków, przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku – od niemowląt po uczniów. Wśród dodatków znaleźć można: oświetlenie, artykuły pościelowe, narzuty i poduszki ozdobne, wiklinę, przytulanki, obrazki i różne dekoracje.

  Produkty Caramella dostępne są w sklepie on-line na www.studiocaramella.pl. Showroom powstał z myślą o zaprezentowaniu produktów klientom i architektom, którzy zechcą obejrzeć je „na żywo”. Nie będzie prowadzona w nim sprzedaż. Showroom jest czynny od poniedziałku do piątki w godz. 9.00-19.00 oraz w soboty w godz. 10.00-14.00.

  Studio Caramella to polska marka oferująca wysokiej jakości meble i akcesoria do pokoi dziecięcych.

  Produkty Caramella charakteryzuje oryginalne wzornictwo, dbałość o detale, ręczne wykonanie oraz najwyższa jakość importowanych tkanin. W ofercie Caramella znajdują się meble, oświetlenie, pościel, narzuty i poduszki ozdobne, wiklina, przytulanki, dekoracje ścienne i okienne. Firma oferuje również aranżacje dedykowane okazjom takim jak: shower party, chrzciny, urodziny oraz komunie.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj