Szybkie łodzie, sportowe samochody i sprzęt campingowy – Targi forCAMP w MT Polska

  Szybkie łodzie motorowe, sportowe samochody oraz najnowsze modele pojazdów campingowych będzie można obejrzeć w Centrum Targowo–Kongresowym MT Polska na organizowanych w najbliższy weekend Targach Power Days oraz Międzynarodowych Targach Sprzętu Campingowego i Caravaningowego forCAMP. Imprezom będą towarzyszyć premierowe prezentacje, ekscytujące pokazy i jazdy próbne oraz konkursy z cennymi nagrodami. Targi Power Days i forCAMP odbędą się równolegle w dniach 22-23 października przy ul. Marsa 56c w Warszawie.

  – Nasze Centrum Targowo-Kongresowe doskonale sprawdza się jako miejsce organizowania imprez o różnej tematyce, również tych związanych z motoryzacją. Dysponujemy odpowiednią przestrzenią w hali i na zewnątrz, gdzie można świetnie zaprezentować różnego rodzaju pojazdy i sprzęt. Jest to bez wątpienia atut ważny dla organizatorów targów. W tym roku Targi Power Days odbędą się u nas po raz pierwszy, natomiast już po raz drugi gościmy Targi forCAMP. Bez wątpienia najbliższy weekend spędzony w Centrum MT Polska będzie niezwykle ekscytujący zarówno dla fanów prędkości, jak i miłośników turystyki i biwakowania – mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu MT Polska.

  Zwiedzający Targi Power Days będą mieli okazję zobaczyć m.in. osiągające ogromne prędkości łodzie hybrydowe, ekskluzywne łodzie motorowe, sportowe samochody, nowoczesne skutery wodne, a także quady i motocykle. Prezentowany będzie nowoczesny sprzęt motorowodny i do nawigacji. Nie zabraknie również elektroniki i elementów wyposażenia jachtów i łodzi motorowych. Czas uczestnikom targów będą uatrakcyjniały zawody, pokazy, spotkania z mistrzami prędkości. Organizatorem Targów Power Days jest firma Yacht EXPO.

  Na tegorocznych Targach forCAMP będzie można z kolei zobaczyć najnowsze modele pojazdów campingowych, a także kompleksową ofertę nowoczesnego sprzętu campingowego i caravaningowego m.in. różnorodne namioty oraz przystawki do przyczep i camperów, drobny sprzęt turystyczny i biwakowy. Na miejscu będzie można nie tylko poznać nowości, ale również nabyć prezentowany sprzęt. Targi forCAMP organizuje po raz drugi firma Karom.

  Targi Power Days i Targi forCAMP odbędą się w nowoczesnym Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c, które jest zlokalizowane 9 km od Dworca Centralnego, 6 km od Dworca Wschodniego i 14 km od lotniska Okęcie. Obiekt zapewnia 1500 miejsc parkingowych oraz stały postój taksówek. Istnieje również możliwość dojechania komunikacją miejską – w sąsiedztwie kursuje 10 miejskich linii autobusowych z różnych punktów Warszawy, a ze Śródmieścia i Dworca Wschodniego można dostać się pociągami Kolei Mazowieckich.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj