Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie Afrodyta – Targi Pomorskie Bydgoszcz 26-27. 11. 2011

  W Bydgoszczy już po raz czwarty na Międzynarodowych Targach Kosmetyczno-Fryzjerskich AFRODYTA spotkają się najlepsze polskie i zagraniczne firmy kosmetyczne oraz fryzjerskie, reprezentanci rynku SPA oraz solaryjnego, przedstawiciele sektora paznokciowego.

  Nie zabraknie producentów urzadzeń, bez któych nie może się obejejść profesjonalny gabinet kosmetyczny, czy też fryzjerski.

  ♦ Na Targach AFRODYTA prezentowane będą pokazy i premiery kosmetyków, a to wszystko na niezwykle ciekawych stoiskach, przy których „na własnej skórze” zwiedzający mogą przekonać się, co oferuje dana firma w nowym sezonie. Odwiedzający będą mieli możliwość zakupów po atrakcyjnych, targowych, niższych niż zwykle cenach. Odbywające się na scenie prezentacje najnowszych firmowych zabiegów, pozwolą zapoznać się z szeroką ofertą gabinetową na nadchodzący sezon.

  ♦ Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie AFRODYTA, to również wydarzenia towarzyszące targom, tj. Ogólnopolskie Mistrzostwa Makijażu, wykłady specjalistów, pokazy, metamorfozy i konkursy.

  ♦ Targi AFRODYTA to również szansa na wygranie atrakcyjnej nagrody w Konkursie GRAND PRIX dla Kosmetyczek i Fryzjerów. Warto też zrobić zakupy na targach i podpisać swój bilet wstępu, aby mieć szansę na wygranie wspaniałych zestawów kosmetyków.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj