Pani Walewska z okazji swoich 40-tych urodzin – Życie zaczyna się po 40-tce…

    Marka Pani Walewska z okazji swoich 40-tych urodzin została laureatem prestiżowego konkursu Qltowy Kosmetyk. Jest to już 15 edycja konkursu, którego organizatorem jest branżowy Magazyn Kosmetyki. W jury Qltowego Kosmetyku zasiadają specjaliści z branży kosmetycznej – dziennikarze, dermatolodzy, kosmetolodzy, analitycy rynku, handlowcy oraz celebryci. Celem konkursu jest docenienie i lansowanie najciekawszych propozycji kosmetycznych minionego roku. Zgłaszane są produkty polskie i zagraniczne w kilkunastu kategoriach.

    40 lat temu Miraculum wprowadziło na rynek polski Panią Walewską – jedną z najbardziej znanych polskich marek kosmetycznych.  Produkty zawierają specjalnie dobrane substancje aktywne oraz oleje roślinne bogate w witaminy i lecytynę, które mają wyjątkowe właściwości pielęgnacyjne i przeciwzmarszczkowe. Linia nieustannie jest udoskonalana i wzbogacana o nowe produkty.

    Przypominamy, że nie jest to pierwsza prestiżowa nagroda dla marki Pani Walewskiej – linia Pani Walewska Gold w tym roku została nagrodzona również Laurem Klienta – Odkrycie Roku 2011, konkursu organizowanego przez Panoramę Polskiej Gospodarki RZECZ O BIZNESIE – dodatek do Rzeczpospolitej.