Porcelana Royal Gold Creme – symbol piękna i stylu

  Delikatna porcelana dodaje elegancji i wykwintności każdemu posiłkowi. Dbamy nie tylko o to jak przygotowujemy, ale także jak podajemy dania. Porcelana Royal Gold Creme z kolekcji Masterpiece firmy Zepter jest wyrazem piękna oraz radości towarzyszącej spotkaniom przy stole. Za każdym razem tworzy szczególną atmosferę i zachwyca.

  Mistrzowskie rzemiosło, dbałość o najmniejszy szczegół, a do tego wysublimowany styl – to cechy, które wyróżniają porcelanę Royal Gold Creme z kolekcji Masterpiece firmy Zepter. Kontrast i prostota pasków naniesionych blisko środkowej wstęgi, ozdobionych delikatnymi, ręcznie nałożonymi złotymi motywami ukazuje jej wyrafinowaną elegancję i bogactwo.

  Royal Gold Creme wyróżnia ornamentyka z finezyjnymi roślinnymi akcentami oraz koronkowa siatka złotych linii na kremowym podbiciu naczyń. W połączeniu ze złotymi paskami wokół podstawy, na uchwytach, uszkach i pokrywkach, tworzą luksusową całość. Linia Royal Gold Creme charakteryzuje się czystością i subtelnością. Kremowy kolor, złoto i biel zdają się być różnymi odcieniami ciepła jednej barwy czyniąc ją piękną i zmysłową.

  Kolekcja składa się z 18 pojedynczych elementów – od największych naczyń, w postaci wazy na zupę, po te o miniaturowych wielkościach, czyli solniczki. Można je dowolnie dobierać i łączyć, zestawiając dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji komplety.

  Naczynia wykonano z twardej porcelany wypalanej w wysokiej temperaturze, odpornej nawet na zarysowania stalą, co gwarantuje długi okres użytkowania. Do nałożenia ozdobników wykorzystano technikę sitodruku oraz malowanie ręczne. Wszystkie złote elementy naniesiono przy użyciu 22-karatowego złota w płynie. Dzięki zastosowaniu tak skomplikowanego procesu produkcyjnego, zastawę stołową Masterpiece Zepter można myć w zmywarkach, choć jej tradycyjne zmywanie pozwoli zachować ich piękno na dłużej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj