Nowy sklep firmowy Phenomé w warszawskiej Arkadii

  21. września 2011 Phenomé otworzyło kolejny sklep firmowy w warszawskiej Arkadii. Jest to już piąty salon w Polsce. Phenomé to pierwsza w Polsce sieć sklepów, która oferuje wyłącznie organiczne biokosmetyki.

  „Jak najwięcej korzyści dla skóry – jak najmniej wpływu na środowisko” – tak brzmi filozofia Phenomé. Jakość i innowacyjność kosmetyków potwierdzają zdobyte nagrody: Doskonałość Roku 2010 – przyznawana przez magazyn Twój Styl, oraz Złota Pieczęć Natury 2010 – wyróżnienie przyznawane przez jury składające się z cenionych ekspertów: lekarzy, farmaceutów i kosmetologów.

  Preparaty pielęgnacyjne Phenomé opierają swoją skuteczność na zaawansowanych, naturalnych formułach oraz wyselekcjonowanych wyciągach roślinnych, pozyskiwanych z upraw organicznych. Nie zawierają parabenów, parafiny, silikonów, glikoli, ftalanów, formaldehydu, lanoliny, chemicznych filtrów UV, syntetycznych zapachów ani barwników.

  Do produkcji kosmetyków Phenome nie używa się zwykłej wody. Podstawą kremów i emulsji są wody roślinne – niezwykle cenne dla komórek skóry. Zaopatrują je w witaminy i minerały, zwiększając ich naturalną energię życiową i zdolność do odnowy. Firma nie testuje na zwierzętach ani nie korzysta z żadnych składników pochodzących z martwych zwierząt. Kosmetyki mogą być stosowane przez wegan.

  Sklepy firmowe z kosmetykami Phenomé zapewniają wyjątkowy komfort. Można w nich dokładnie poznać i przetestować każdy preparat, siedząc wygodnie przy specjalnym testing – barze, gdzie umieszczono umywalki z bieżącą wodą, ułatwiające testowanie np. peelingów czy żeli pod prysznic.

  Organiczne preparaty Phenomé są dostępne również w firmowych sklepach w warszawskich Złotych Tarasach oraz w Blue City, w poznańskiej Malcie i w łódzkiej Manufakturze oraz w wybranych perfumeriach sieci Douglas.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj