Sukces według TEEN VOGUE. Praktyczne porady tych, którzy rządzą światem mody

  Wkrótce w księgarniach ukaże się Sukces według Teen Vogue. Praktyczne porady tych, którzy rządzą światem mody – pierwsza na polskim rynku książka skierowana do osób, które marzą o karierze w przemyśle modowym.

  Światowa biblia mody zaprosiła do współpracy największe autorytety świata mody. O karierze projektanta opowiadają takie ikony jak Karl Lagerfeld czy Marc Jacobs, ale też i młodsze sensacje designu – Alexander Wang i duety Rodarte i Proenza Schouler. Tajniki pracy fotografa przybliżają Mario Testino i Patrick Demarchalier; wizażystki – absolutny nr 1 w kreowaniu trendów w makijażu, czyli Pat McGrath oraz Jemma Kidd i Gucci Westman.

  Redaktorzy „Teen Vogue” przygotowali również materiały dla tych, którzy chcieliby pisać o modzie – wskazówek udzielają m.in. legendarna redaktor naczelna amerykańskiej edycji Vogue’a Anna Wintour, szefowa Teen Vogue’a Amy Astley, jak również założycielka najmodniejszego sklepu w sieci Net-a-porter.com Natalie Massenet. Kulisy prac stylistek przybliża słynna Jillian Davison, o karierze modelki opowiadają między innymi Caroline Trentini i Chanel Iman.

  Książka pokazuje również pracę setek osób, które pracują na sukces projektu – poznajemy asystentki stylistów i fotografów, garderobiane, stażystki, bloggerki. Wszystko te przydatne informacje zaprezentowane zostały w połączeniu z pięknymi fotografiami z zasobów magazynu „Vogue”.

  Sukces według Teen Vogue to znakomita propozycja dla tych, którzy interesują się modą i chcieliby swoje hobby zamienić w sposób na życie. Nie bez powodu Anna Wintour napisała o niej:

  ”Niezastąpiony poradnik dla wszystkich, którzy chcieliby pisać o modzie, projektować, stylizować, czy fotografować modę. Albo robić cokolwiek innego związanego z modą.”

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj