Mia Art – magiczne miejsce w sercu Warszawy

  Marka Mia Art powstała z przyjaźni dwóch kobiet Agnieszki Sienkiewicz i Aldony Jaworskiej. Stworzyły one magiczne, niepowtarzalne miejsce w sercu Warszawy, dla kobiet ceniących piękną i oryginalną biżuterię „Made in Poland”.

  Wszystkie elementy od projektu, poprzez produkcję i sprzedaż wykonywane są w Polsce. Dodatkowym atutem jest również to, że na wszystkich etapach sukces marki Mia Art tworzą kobiety. Biżuteria Mia Art to autorskie kształty zawieszek wykonane ręcznie ze srebra, każdy element niesie ze sobą przesłanie.

  Symbolem marki jest Motyl – nazywany latającym klejnotem, jego przesłanie to „Kocham wolność”, a oto przykłady sentencji kilku zawieszek – Konik „Możemy uciec razem”, Skrzydła Anioła „Możesz mi zaufać”, Papuga „Jesteś moim przyjacielem”, Zając „ Daj się złapać”, Łabędź „Możesz zabrać nawet mój oddech”, Serce „Słuchaj głosu swego serca”, Podkowa „Oczekuj cudów” .

  Każdy element Mia Art jest uosobieniem tego kim jesteśmy i co chcemy powiedzieć, jest również doskonałym prezentem, który mówi do nas poprzez swój urok i poczucie humoru.

  Zawieszki Mia Art są prezentem do kolekcjonowania, żaden z elementów nie lubi być sam i zawsze będzie szukał nowych przyjaciół.

  Marka umożliwia stworzenie biżuterii według własnego projektu poprzez własne pomysły, dobór elementów i kolorystyki.

  W galerii Mia Art można zamówić również unikatowe, pojedyncze rzeczy i uczestniczyć w procesie tworzenia. Dzięki Mia Art kobieta może się czuć wyjątkowo, uzewnętrznić swój charakter, osobowość i przekazać swoje emocje.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj