Odzież ASICS: feministyczny styl i funkcjonalność

  AYAMi spełnia rosnące wymagania kobiet uprawiających bieganie wprowadzając odzież, która jest jednocześnie skuteczna i atrakcyjna. Nowoczesne tkaniny, żywe kolory i kobiece formy. Kolekcja w tym sezonie mówi o transformacji, wydajności i stylu.

  W tym sezonie marka wprowadza styl bez szwów, który zapewnia optymalny komfort i minimalizuje otarcia szczególnie podczas dłuższych dystansów bądź treningów. Tkaniny są bogate i miękkie w dotyku z optymalnie odprowadzaniem wilgoci i właściwościami przepuszczającymi powietrze.

  Ponad to AYAMi zapewnia dodatkową funkcję wentylacji wzdłuż pleców, ramion, oraz po bokach rękawów. Inne działania technologiczne doprowadziły do wprowadzenia w sezonie Jesień-Zima systemu Tummy Control w spodniach do biegania. Poszerzony pas taliowy z dodatkowymi właściwościami kompresyjnymi utrzymuje „kłopotliwe obszary” wokół kobiecego brzucha nie powodując dyskomfortu podczas biegania.

  Podczas gdy, dobrze dobrane materiały utrzymują ciepło, suchość i wygodę w trakcie biegania kroje zostały zróżnicowane wprowadzając atmosferę zabawy do świata biegania. Style mogą być warstwowe, odwrócone i dostosowane do długości. Topy mogą być noszone tyłem do przodu, spódnice mogą być noszone na odwrót, spodnie są dłuższe o ¾ długości a Multi Dress jest rzeczą która musisz mieć, ponieważ oferuje ona wiele różnych stylizacji. Kluczem tego stylu jest nadruk S/S Colour Print Tee.

  Odzwierciedlając japońskie pochodzenie ASICS w tym sezonie czerpie inspirację z kimono. Na kimonie kropka, detal występuje w różnych formach, a każdy wzór pełni jakąś finkcję: odblaskowe szczegóły na rękawach i nogawkach –dla lepszej widoczności a przedziurkowane fragmenty – dla lepszej wentylacji. Podpis AYAMi’s pojawia się nadal jako odblaskowe logo w całej kolekcji.

  Obuwie Fitness: najnowszy członek rodziny AYAM’i.

  Linia odzieży AYAMi idealnie sprawdza się na sali gimnastycznej jak i na ulicy, dlatego też ASICS postanowił poszerzyć swój asortyment AYAMi, uzupełniając kolekcję o obuwie fitness. Ten nowy dodatek do linii AYAMi składa się z trzech modeli, które posiadają podobne funkcje jak buty do biegania AYAMi i takie same detale jak wzór na kimono.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj