Zadbaj o skórę zimą z nową limitowaną edycją kosmetyków – Dove Winter Care

  Suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach i przeszywający zimny wiatr na zewnątrz sprawiają, że skóra staje się napięta i podrażniona. Pamiętajmy, że zimą nasze ciało wymaga specjalnej pielęgnacji.

  Już podczas pierwszych jesiennych dni skóra zaczyna tracić swoją miękkość, staje się szorstka i sucha. Nowa limitowana edycja Dove Winter Care przygotuje ją do trudnych zimowych warunków, a specjalnie dobrana, ciepła nuta zapachowa ukoi zmysły podczas długich i mroźnych wieczorów.

  Zawarte w kosmetykach formuły Nutrium Moisture oraz Deep Care Complex doskonale odżywią zmęczoną skórę, a ich delikatna woń umili chłodne zimowe dni. Limitowana linia Dove Winter Care nie tylko przyniesie ulgę przesuszonej skórze, ale również ochroni ją przed skutkami niskich temperatur.

  Zadbaj o swoje ciało zanim zacznie ono odczuwać skutki pierwszych przymrozków. Dzięki odżywiającej pielęgnacji Dove Winter Care skóra pozostanie miękka i delikatna nawet podczas srogiej zimy.

  *****

  Kosmetyki marki Dove są produkowane i dystrybuowane przez międzynarodową firmę Unilever. Dove to kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów, stosowane przez kobiety na całym świecie. Pierwszym, historycznym kosmetykiem Dove jest kostka myjąca, która ma już ponad pięćdziesiąt lat. W Stanach Zjednoczonych kostka myjąca Dove obecna jest na rynku od 1956 r. Dove jest marką zbudowaną na prostej i ponadczasowej zasadzie: tworzenia kosmetyków, które doskonale pielęgnują, podwyższają standardy jakości każdej kategorii, w której się pojawiają. Misją marki Dove jest sprawiać, aby kobiety czuły się piękne każdego dnia. Marka Dove pokazuje w reklamach prawdziwe kobiety, nie modelki.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj