Bufalo – marka, której możesz zaufać

  Jesień kojarzy się głównie ze zmienną pogodą. Po ciepłych, słonecznych chwilach znienacka pojawia się wiatr i deszcz, co niewątpliwie wpływa na wygląd naszych ubrań oraz butów. Dzięki specjalistycznym preparatom marki Bufalo takim jak Nano Power Spray oraz Aqua Stop, można skutecznie czyścić i pielęgnować obuwie narażone na przemoczenie czy błoto. To produkty, którym warto zaufać.

  Bufalo Aqua Stop to preparat do impregnacji, zapewniający skuteczną ochronę przed wilgocią oraz nadający się do wszystkich rodzajów skóry, tekstyliów oraz tkanin. Po zastosowaniu preparatu skóra zachowuje swoją elastyczność i zdolność przepuszczania powietrza. Impregnat nadaje się również do odzieży i galanterii skórzanej tj. kurtek, pasków, torebek, rękawiczek.

  Jak stosować? Na początek należy oczyścić powierzchnię z pyłu i brudu. Przed użyciem sprawdzić, czy materiał nadaje się do impregnowania preparatem (informacja od producenta obuwia). Następnie wystarczy równomiernie spryskać materiał z odległości ok. 30 cm. Trzeba uważać, żeby nie przemoczyć materiału. Nie należy polerować ani szczotkować wilgotnej skóry.

  Zawartość: 250 ml

  Rekomendowana cena: 23,90 zł

  Bufalo Nano Power Spray jest bardzo skutecznym preparatem impregnującym, chroniącym przed wodą i brudem. Jego składniki tworzą na powierzchni nanostruktury, zapewniające szczególnie skuteczną ochronę. Dzięki temu woda spływa po materiale, a brud nie przylega do powierzchni. Materiał jest świetnie chroniony i odporny na wpływy zewnętrzne. Jednocześnie zachowana jest zdolność skóry do przepuszczania powietrza. Regularne używanie preparatu zwiększa efekt ochronny. Preparat polecany dla materiałów GORE–TEX, Sympatex i innych membran tekstylnych. Może być stosowany do wszystkich materiałów.

  Jak stosować? Należy usunąć pył i zabrudzenia, a następnie spryskać materiał równomierną i cienką warstwą preparatu z odległości ok. 30 cm. Następnie poczekać, aż materiał wyschnie.

  Zawartość: 300 ml

  Rekomendowana cena: 19,65 zł

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj