Tomasz Karolak zamieszka w loftowym klimacie w Woronicza Qbik na Mokotowie

  6-metrowe okna, przestrzeń, światło, unikalna architektura i oryginalny styl urzekają nie tylko hollywoodzkie gwiazdy. Mimo, że moda na lofty w Polsce pojawiła się stosunkowo niedawno, wyjątkowe wnętrza szybko stały się jednym z najbardziej poszukiwanych typów nieruchomości na rynku. Oryginalny klimat uwiódł już wielu, w tym również znanych, polskich artystów. Dowodem na to jest aktor – Tomasz Karolak, który już niedługo zamieszka we własnym lofcie w Woronicza Qbik na warszawskim Mokotowie.

  Woronicza Qbik to pierwszy kompleks w Warszawie utrzymany w oryginalnej koncepcji soft – loftów. Soft-lofty z jednej strony charakteryzują się niekonwencjonalną stylistyką, nawiązującą do klimatu tradycyjnych loftów, a z drugiej, dzięki temu, że budowane są od podstaw, posiadają szereg możliwości dostosowania ich do indywidualnych wymagań i oczekiwań klientów, zarówno pod względem metrażu, lokalizacji jak i wyposażenia. Woronicza Qbik znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Woronicza i Racjonalizacji na Mokotowie. Kompleks czterech budynków zawiera łącznie 350 mieszkań, w tym 183 lokali dwupoziomowych o zróżnicowanym metrażu – od 32m2 do 206 m2. Zgodnie z założeniami stylistyki loftów wszystkie lokale w inwestycji charakteryzować będzie przede wszystkim przestrzeń, duże okna i proste formy.

  Lofty narodziły się na Manhattanie w latach 60. XX wieku i w niedługim czasie rozprzestrzeniły się na Stany Zjednoczone i Europę. Początkowo w loftowych wnętrzach zaczęli osiedlać się ubodzy, awangardowi artyści, którzy wykorzystywali olbrzymie budowle na swoje pracownie, aranżacje studia czy galerie. Dziś lofty są wyznacznikiem dobrego smaku i oryginalnego stylu. Dowodem na to, są liczne kluby i kawiarnie zlokalizowane w dawnych fabrykach, prestiżowe galerie,, ekskluzywne restauracje i hotele. Życie w stylu loft-life ma coraz większe rzesze zwolenników, a nabywców loftowych wnętrz stale przybywa.

  Tomasz Karolak już w przyszłym roku odbierze klucze do swojego własnego loftu. Gwiazdor polskiej telewizji zawsze znany był z oryginalnego stylu. „Zostałem oczarowany klimatem loftu i już nie mogę doczekać się przeprowadzki” – mówi aktor. Przestronne mieszkanie daje duże pole do popisu. Loftowe wnętrza wyróżnia brak tradycyjnego, sztywnego podziału pomieszczeń i zastąpienie ich dużą, otwartą przestrzenią, pozwalającą na swobodny przepływ światła i powietrza. Możliwości urządzenia takiego wnętrza są więc prawie nieograniczone. Kluczowym elementem są również duże okna, które nie tylko optycznie zwiększają poszczególne pomieszczenia, ale wypełniają je światłem dziennym. Okna w loftach dochodzą nawet do 6 metrów wysokości i gwarantują niesamowity widok na panoramę Warszawy.

  Oferta warszawskich soft-loftów skierowana jest do aktywnych, ciekawych świata ludzi, którzy na bieżąco podążają za nowoczesnymi trendami, cenią sobie oryginalność i indywidualizm. Wśród sąsiadów Tomasza Karolaka znajdą się znani artyści: fotografowie, aktorzy i muzycy. Uniwersalna koncepcja Woronicza Qbik przyciąga także singli, młode małżeństwa oraz rodziny z dziećmi tworząc przyjazne i oryginalne miejsce do zamieszkania.

  O Ghelamco Poland:

  Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych
  i magazynowych. Firma realizuje ponadto, pod marką Ghelamco Residential, projekty mieszkaniowe o wysokim standardzie. Przez 19 lat, oddając do użytku ponad 350.000 m2 biur i magazynów, firma zdobyła reputację dewelopera, który zapewnia terminowość oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji. Uznaniem wysokiej jakości jest szereg zdobytych przez firmę nagród.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj