Koniec problemów z dobieraniem w pary

  Czy masz trudności, by po praniu połączyć jednokolorowe skarpety ponownie w pary? Wola, producent męskich skarpet, opracowała rewolucyjne rozwiązanie na ten odwieczny problem – system one2one.

  Najpopularniejsza w męskiej garderobie czarna skarpeta okazuje się, że po praniu nie jest tak samo czarna, jak druga do pary. Jedne są bledsze od drugich, mają inny ściągacz, są mniej lub bardziej sprane. Zauważasz to za każdym razem, gdy po praniu czeka na ciebie cała sterta i pojawia się problem, gdy trzeba znów połączyć je w pary. Znalezienie dwóch takich samych skarpet staje się bardzo dużym wyzwaniem.

  Wola, lider w produkcji skarpet, rozpoczęła skarpetkową rewolucję. Opracowała proste i bardzo potrzebne rozwiązanie – system specjalnego oznaczenia one2one. Dzięki temu, po praniu, z łatwością połączymy różne skarpety w tym samym kolorze w pasujące do siebie pary” – mówi doradza Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola

  To proste, a jednocześnie bardzo rewolucyjne rozwiązanie. System one2one firmy Wola to kolorowy pasek znajdujący się po wewnętrznej stronie ściągacza, zupełnie niewidoczny na zewnątrz. Skarpety do pary posiadają go w tym samym kolorze. Wystarczy tylko porównać barwę oznaczenia, by odnaleźć brakującą parę. Dzięki kolorowej podpowiedzi nie będziemy mieli już wątpliwości, czy skarpety do siebie pasują. Jeden do jednego, czyli system one2one pomoże znów połączyć skarpety we właściwe pary.

  Skarpety one2one marki Wola będą dostępne między innymi w sieci sklepów Rossmann od początku września.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj