Galeria Aura zamieni się w najmodniejsze miejsce w Mielcu

  Już w najbliższą niedzielę, 18 września, Galeria Aura zamieni się w najmodniejsze miejsce w Mielcu. W tym dniu odbędzie się niezwykły, taneczny pokaz mody, a klienci galerii będą mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami i skorzystać z ofert specjalnych.

  „Nowe kolekcje Aury” to wydarzenie pod każdym względem wyjątkowe. Premiera kolekcji jesienno-zimowej odbędzie się w niespotykany dotąd sposób – ubrania zostaną zaprezentowane w formie zapierających dech pokazów tanecznych, akrobatycznych i wokalnych. Ten niezwykle energetyczny taneczny pokaz mody to show, jakiego z pewnością mielczanie jeszcze nie widzieli.

  To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie czekać będą w tym dniu w Galerii Aura. Klienci odwiedzający galerię będą mogli wziąć udział w konkursach, w których przewidziano nagrody o wartości 2 000 zł. Również w sklepach będą czekały oferty specjalne, wyjątkowe rabaty i najmodniejsze propozycje na nadchodzący jesienno-zimowy sezon.

  Galeria Aura to największa i najnowocześniejsza galeria handlowa w mieście, dogodnie zlokalizowana przy skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Biernackiego, w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Ten kompleks handlowo-usługowy zajmuje powierzchnię 2 900m2, dysponuje 50 bezpłatnymi miejscami parkingowymi.

  Oferta handlowa Galerii Aura to propozycje znanych i modnych marek odzieżowych, obuwniczych, drogeryjnych i usługowych tj: Esotiq, Reserved, House, Recman, CCC, Rossmann. Zapraszamy również do supermarketu Polomarket, księgarni Matras, salonu optycznego Ryszard Wąsik, apteki, saloniku prasowego, kwiaciarni i lodziarni.

   

  Godziny otwarcia:

  GALERIA AURA: poniedziałek – sobota od 10:00 do 21:00, niedziela od 10:00 do 19:00

  POLOMARKET i TABAK: poniedziałek – sobota od 6:30 do 21:30, niedziela od 10:00 do 19:30

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here