Legendarna marka odzieżowa Dickies oficjalnie w Polsce

  Na rynku polskim oficjalnie debiutuje legendarna amerykańska marka odzieżowa Dickies. Oferta polskiego dystrybutora marki obejmuje najpopularniejsze modele męskich spodni, koszul, t-shirtów i bluz, a w najbliższych miesiącach zostanie uzupełniona o kolejne modele i kategorie, w tym m.in. ubrania dla pań.

  Odzież Dickies od niemal 90 lat nieodłącznie kojarzy się z ciężką pracą i twardymi facetami ją wykonującymi. Ubrania robocze tej marki od lat wybierają m.in. mechanicy samochodowi, spawacze, budowlańcy, kierowcy wyścigowi czy nawet lekarze. Wszyscy oni doceniają wygodę, jakość wykonania i niebywałą trwałość odzieży roboczej Dickies. Marka ta jest też doskonale znana wszystkim fanom amerykańskiej motoryzacji, hot-rodów, lowriderów i ciężkich, ociekających chromem motocykli.

  Dziś marka Dickies to jednak przede wszystkim solidne ubrania dla fanów kultury miejskiej, skateboardingu czy motoryzacji. Doceniają ją zarówno muzycy, sportowcy, jak i kluby samochodowe na całym świecie. W trakcie niemal dziewiędźciesięcioletniej historii firmy, poza odzieżą roboczą, w ofercie Dickies pojawił się pełen przekrój streetwearowych ubrań męskich i damskich – od spodni, poprzez koszule i t-shirty, po dodatki takie jak portfele czy paski. Nie zmieniło się jedno – Dickies od zawsze tworzył ubrania dla ludzi z charakterem.

  Ubrania marki Dickies są już oficjalnie dostępne w Polsce w ofercie sklepów specjalizujących się w odzieży streetowej w Warszawie (California Skateshop, AK47) , Olsztynie (The Root), Poznaniu (Unhuman) i Gdańsku (Chrom Skateshop), a także w sklepach internetowych: Livinlow, Urbanflavours, Urbancity oraz Unhuman.

  O marce Dickies

  Marka Dickies należy do założonej w 1918 roku firmy Williamson-Dickie, która od początku swojej działalności skupiała się na produkcji najwyższej jakości odzieży roboczej. Obecnie firma Williamson-Dickie jest największym światowym producentem odzieży roboczej, a ubrania marki Dickies są dostępne w ponad 60 krajach, na wszystkich kontynentach, w tym od niedawna również w Polsce. Wyłącznym, oficjalnym przedstawicielem marki Dickies w Polsce jest firma Hydroz Customs, właściciel sklepu internetowego www.livinlow.pl.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj