XXV Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT – LATO

  W XXIV Międzynarodowych Targach Branży Sportowej i Outdoorowej udział wzięło ponad 100 wystawców z Litwy, Hiszpanii, Niemiec, Słowacji, Austrii i Polski.

  Oprócz konwencji fitnessowej FitStyle Summer i Maratonu FitDance można było zagrać w piłkarzyki, speedmintona, obejrzeć pokazy jazdy sportowej samochodem rajdowym Mitsubishi Lancer Evo X, sprawdzić wytrzymałość sportowej odzieży oraz wziąć udział w szeregu profesjonalnych szkoleń.

  Targi były także możliwością do spotkań z mistrzami – kompletem zawodników VIVE TARGI KIELCE na sezon 2011/2012, w tym po raz pierwszy ze Sławomirem Szmalem, oraz Korony Kielce, z którą Targi Kielce podpisały 4 sierpnia umowę sponsorską na dwa lata.

  KIELCE SPORT – LATO to największa tego typu impreza w Polsce. Od 4 do 6 sierpnia 2011 r. można było zobaczyć produkty najlepszych marek, najnowocześniejszy sprzęt i najmodniejszą odzież sportową. Wszystkie modele to propozycje producentów oraz dystrybutorów na lato 2012. W związku z tym stoiska pełne były premier i nowości. Premierę na polskim rynku miała w Kielcach amerykańska firma Outdoor Research, która zaprezentowała pełną kolekcje na Wiosnę-Lato 2012.

  Imprezie towarzyszyły liczne wydarzenia.

  Międzynarodowa Konwencja FitStyle Summer 2011 – to prawdziwe święto fitness – w wydarzeniu udział wzięło 200 osób. Z uczestnikami w piątek i sobotę spotkała się mistrzyni świata fitness – Kamila Porczyk. Konwencja to przede wszystkim niezwykle energetyczne lekcje, warsztaty, zagraniczni i polscy instruktorzy, a do tego wszystkiego niezwykła atmosfera! Przez dwa dni (5 i 6 sierpnia) uczestnicy wzięli udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem.

  Na zaproszenie FitStyle odpowiedziały sławy światowego i polskiego fitness. Lekcje w 10 różnych „dyscyplinach” poprowadzili: Tom Woll z Niemiec, Per Markussen ze Szwecji, Julien Roy z Francji, Salvatore Panebianco z Włoch. Na konwencji Fit Style Summer byli także prezenterzy Les Mills oraz cała plejada wyśmienitych polskich prezenterów z czołowych Szkół Fitness.

  W Konwencji FitStyle Summer udział mógł wziąć każdy – bez względu na to czy jest instruktorem fitness z długoletnim stażem, dopiero stawia pierwsze kroki na instruktorskiej ścieżce lub jest amatorem na co dzień ćwiczącym w klubie fitness. Zróżnicowany program spowodował, że każdy znalazł coś dla siebie. Podczas konwencji zorganizowany został również trzygodzinny Maraton FitDance, który poprowadzili: Tomasz Barański, Jose Torres oraz Zumba Team.

  Turniej Piłkarzyków Under Armour CUP – W wydarzeniu towarzyszącym targom KIELCE SPORT-LATO udział wzięło ponad 100 osób. Turniej odbędzie się 5 sierpnia przed halą E. Dla każdego uczestnika Turnieju Piłkarzyków Under Armour CUP przewidziano pakiet startowy (przekąskę i napoje). A dla osób, które zdecydowały się zostać fanami Under Armour na Facebooku, napoje do wyboru gratis. Dodatkową atrakcją było przeciąganie samochodu za pomocą kultowego niezniszczalnego półgolfu Under Armour.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj