MTP: NEXT SEASON, FAST FASHION, BTS 29-31 sierpnia 2011 – Targi Mody Poznań łączą branże

  W ostatnich dniach sierpnia branża odzieżowa i branża obuwnicza zaprezentuje na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoje najnowsze i kolekcje na przyszłe sezony. Handlowcy będą mogli zaopatrzyć magazyny oraz zdobyć wiedzę, jak skutecznie sprzedawać.

  Poznańskie targi mody, które na przestrzeni kilku ostatnich edycji przeszły zmiany organizacyjne i wizerunkowe uwypuklające synergiczne oddziaływania branż odzieżowej i obuwniczej na siebie nawzajem, są ulubionym miejscem podpisywania kontraktów pomiędzy producentami i handlowcami. Pozycję lidera w organizacji wydarzeń biznesowych dla branży mody w Polsce Międzynarodowe Targi Poznańskie potwierdziły w marcu, gdy z ofertą 500 marek zapoznało się 6 245 zwiedzających.

  Zbliżająca się edycja Targów Mody Poznań, która odbędzie się w dniach 29-31 sierpnia 2011, składać się będzie z trzech ekspozycji. W największym obiekcie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (pawilon nr 5) zlokalizowany zostanie Salon Odzieży, Bielizny i Dodatków NEXT SEASON. Tu handlowcy odnajdą szeroką ofertę odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej i młodzieżowej, bielizny oraz dodatków na wiosnę-lato 2012. Odrębną część w pawilonie nr 5 stanowi Salon Mody FAST FASHION z ofertą producentów krótkich serii odzieżowych przeznaczonych do natychmiastowej sprzedaży detalicznej. W salonie FAST FASHION można uzupełnić aktualną ofertę sklepów o trendy na sezon jesień-zima 2011/2012. Producentów obuwia i dodatków ze skóry będzie można spotkać w nowoczesnym pawilonie nr 6A, w Salonie Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS.

  ZWIEDZANIE JESZCZE WYGODNIEJSZE

  Na targach mody w Poznaniu od lat konsekwentnie realizowana jest formuła B2B. Celem imprezy poznańskiej jest stworzenie siatki kontaktów handlowych pomiędzy producentami i importerami a ich klientami, a także zmaksymalizowanie efektu synergii powstałego wskutek integracji branż w ramach jednych targów. Aby wygenerować jak największą ilość efektywnych kontaktów na linii sprzedający-kupujący, organizatorzy kładą duży nacisk na przyciąganie wyselekcjonowanej grupy zwiedzających.

  Dla profesjonalistów przygotowano pakiet dla zwiedzających, obejmujący bezpłatny wstęp i wjazd na teren targowy, parking w dogodnym miejscu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, bezpłatny, ilustrowany katalog wystawców, nieodpłatne konferencje i pokazy mody. Aby skorzystać z tych udogodnień, wystarczy zarejestrować się na stronie www.targimodypoznan.pl. Nowością, która z pewnością ucieszy wszystkich ceniących czas, jest możliwość samodzielnego wydrukowania wejściówki, dzięki czemu wizyta przy okienku kasowym przy wejściu na targi nie będzie już potrzebna.

  WŁASNY BIZNES? DLACZEGO NIE!

  Podczas sierpniowych targów kontynuowana będzie akcja promocji franchisingu w branży mody, zapoczątkowana podczas edycji wiosennej Targów Mody Poznań. Organizatorzy postawili sobie za cel połączenie franczyzodawców z potencjalnymi partnerami, czyli osobami, które myślą o otwarciu sklepu z odzieżą czy obuwiem. Dla ułatwienia tego zadania, stoiska firm oferujących współpracę na zasadzie franczyzy zostaną specjalnie oznaczone.

  POZNAŃSKIE KNOW-HOW W MODZIE

  Targi Mody Poznań mobilizują handlowców do poszerzania wiedzy. Po raz kolejny – i po raz pierwszy latem – na terenie targów odbędzie się Fashion Retail Forum czyli forum handlu detalicznego w branży mody. Podczas najbliższej edycji Targów Mody Poznań zwiedzający będą mogli wysłuchać specjalistycznych prognoz dotyczących trendów, poznać tajniki skutecznej promocji i sprzedaży odzieży i obuwia, zagłębić się w tematykę najnowszych technologii wykorzystywanych w branży mody.

  W programie targów nie zabraknie także pokazów handlowych, przyciągających uwagę targowych gości i mediów, a także uroczystej gali nagród. Wyróżniające się produkty zostaną nagrodzone Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich. Najlepsze modowe sklepy internetowe w Polsce zostaną wyróżnione nagrodami Fashion Website Awards. Pierwszego dnia targów odbędzie się Wieczór Branżowy w rytmie rock’n’rolla. Zwieńczeniem Targów Mody Poznań będzie wielka Gala Finałowa, która odbędzie się ostatniego dnia.

  Dowiedz się, kto będzie z nami podczas najbliższej edycji Targów Mody Poznań:

  >>> Wystawcy Salonu Odzieży, Bielizny i Dodatków NEXT SEASON

  >>> Wystawcy Salonu Mody FAST FASHION

  >>> Wystawcy Salonu Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj