INTERMASZ – Najbliższa edycja: wiosna 2012

  21. edycja Międzynarodowego Salonu Maszyn Włókienniczych, Odzieżowych i Obuwniczych INTERMASZ odbędzie się wiosną 2012 roku w Poznaniu. Już teraz zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu.

  Organizowany w cyklu dwuletnim Międzynarodowy Salon Maszyn Włókienniczych, Odzieżowych i Obuwniczych INTERMASZ to obecnie największa w Polsce platforma biznesowa w obszarze nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz komputerowych systemów przygotowania produkcji w przemyśle lekkim.

  Salon Intermasz, jako forum wymiany informacji o nowych kierunkach rozwoju branży, tworzy synergię z odbywającymi się równolegle salonami Targów Mody Poznań:

  •Salonem Tkanin i Dodatków dla Przemysłu Odzieżowego TEX-STYLE,

  •Salonem Mody FAST FASHION,

  •Salonem Odzieży, Bielizny i Dodatków NEXT SEASON,

  •Salonem Obuwia, Skóry i Wyrobów Skórzanych BTS.

  Dzięki temu Targi Mody Poznań, które odbędą się wiosną 2012 roku, będą największym i najbardziej kompleksowym wydarzeniem biznesowym dla branży mody w Polsce. Tak szerokie spektrum wydarzeń dla branży odzieżowo-tekstylnej odbywających się w jednym terminie, z pewnością będzie okazją do nawiązania wielopłaszczyznowej współpracy biznesowej.

  09 42 images01 08

  Trochę historii

  Historia targów Intermasz sięga lat 70. XX wieku. Początkowo targi odbywały się razem z Międzynarodowymi Targami Konsumpcyjnymi TAKON. Od 1976 zyskały niezależność i zgodnie z życzeniami branży organizowane były w cyklu dwuletnim. Dwa lata są bowiem potrzebne do opracowania i wdrożenia nowych technologii. We wczesnych latach funkcjonowania targów Intermasz, kiedy w Polsce działały liczne zakłady przemysłu lekkiego: tekstylnego i dziewiarskiego, znaczną grupę wystawców stanowiły firmy oferujące maszyny włókiennicze – tkackie i dziewiarskie oraz maszyny odzieżowe. Dziś w krajobrazie ekspozycji targowej dominują zaawansowane technologicznie maszyny i urządzenia dla przemysłu odzieżowego w towarzystwie komputerowych systemów przygotowania produkcji – to wynik zmian jakie na przestrzeni ponad 30 lat nastąpiły w branży

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj