Dalekie podróże z zapachem…

  Od wieków zarówno zapach jak i perfumy odgrywały dla nas znaczącą rolę. Dziś jesteśmy uzależnieni od garstki osób, które go tworzą. Kiedy spodoba się nam jakiś zapach pragniemy, by otaczał nas zawsze i wszędzie. Wspomnienia związane z podróżą, dzieciństwo, lato, spotkania z przyjaciółmi – wśród ludzi zmysł węchu jest jednym z podstawowych sposobów na poznawanie otaczającego świata. To dzięki niemu woń odciska swój ślad.

  Przyszło lato, a wraz z nim powróciły marzenia o urlopie. Z utęsknieniem czekamy na powiew egzotyki, orientalne i rozgrzane słońcem chwile. Poranek owiany aurą wypraw w nieznane – przygoda, która jest na wyciągnięcie ręki. Czy we własnym domu możemy sprawić, że dalekie wojaże staną się realne? Tak! Jeśli pociąga nas egzotyka, podróże w nieznane oraz miasta pełne życia warto wypróbować nowe produkty Pachnącej Szafy z serii Podróże z Zapachem. Trzy zapachy, z trzech różnych stron świata – Zanzibaru, Orientu i Paryża zostały zamknięte w świeczkach, sdyfuzerazch, wodach do prasowania, saszetkach do szafy i samochodu oraz perfumach do pomieszczeń.

  ORIENT EXPRESS to zapach, w którym odnajdziemy pylistą suchość, słodycz, czarujące i dominujące nuty ambry – mieszanka ta przywodzi na myśl odległe kraje dalekiego Orientu i uwodzi niczym Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy.

  PARIS PARIS to zapach Paryża skąpanego w wiosennych promieniach słońca; delikatny, lecz zarazem intrygujący, podobnie jak kompozycje najsłynniejszych, francuskich mistrzów perfumiarstwa.

  ZANZIBAR to egzotyka, ciepłe promienie słońca; wirująca mieszanka zapachu owoców, ziemi i morza, która w okamgnieniu przenosi na rajską plażę.
  Niezwykłe aromaty z różnych zakątków świata zabiorą nas w dalekie podróże, a wtedy nawet niezbyt lubiane dotąd obowiązki domowe staną się prawdziwą przyjemnością. Zatrzymajmy w swoim domu zapachy podróży na dłużej.

  W skład zestawu wchodzą:

  Paris, Paris – woda do prasowania –11,99zł dyfuzer – 14,99zł perfumy do pomieszczeń – 12,99zł saszetka do szafy lub samochodu – 2,99zł świeca – 11,99zł
  Orient Express – woda do prasowania –11,99zł dyfuzer – 14,99zł perfumy do pomieszczeń – 12,99zł saszetka do szafy lub samochodu – 2,99zł świeca – 11,99zł
  Zanzibar – woda do prasowania –11,99zł perfumy do pomieszczeń – 12,99zł saszetka do szafy lub samochodu
  Samba Rio – świeca – 11,99zł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj