Rewolucja w pielęgnacji przeciwłupieżowej – przeciwłupieżowe odżywki do włosów head&shoulders!

  Wygląd to pierwsza rzecz na jaką zwracamy uwagę poznając drugą osobę. Dlatego zadbane włosy, które stanowią oprawę naszej urody, mogą zaważyć na opinii, jaką wytworzą sobie inni na nasz temat. Niestety łupież może pozbawić nas szansy na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia. Aby jeszcze skuteczniej zadbać o kondycję włosów i właściwą pielęgnację skóry głowy, eksperci head&shoulders stworzyli przeciwłupieżowe odżywki do włosów. Ich stosowanie pozwala zapewnić odpowiednie nawilżenie skóry głowy, a ponadto wzmacnia przeciwłupieżowe działanie szamponów head&shoulders. Nowe odżywki head&shoulders powstały specjalnie, aby działać od skóry głowy aż po końcówki włosów sprawiając, że włosy są gładkie, łatwe w rozczesywaniu, a przede wszystkim wolne od łupieżu.

  Dylemat w walce z łupieżem
  To właśnie włosom wiele kobiet poświęca najwięcej uwagi podczas codziennych zabiegów pielęgnacyjnych. Nic dziwnego. Włosy stanowią przecież oprawę naszej urody i w dużej mierze decydują o pierwszym wrażeniu, jakie wywieramy na innych. Dlatego wiele kobiet zmagających się z nieestetycznymi białymi płatkami na głowie i ramionach zastanawia się, czy zwalczanie łupieżu może iśc w parze z pięknymi i głęboko odżywionymi włosami?

  Rewolucja w pielęgnacji przeciwłupieżowej
  Aby zapewnić włosom kompleksową pielęgnację przeciwłupieżową eksperci head&shoulders opracowali nowe przeciwłupieżowe odżywki head&shoulders, które działają już od skóry głowy, sprawiając, że włosy stają się piękne i gładkie, a także wzmacniają przeciwłupieżowe właściwości szamponów head&shoulders. Odżywki head&shoulders, w przeciwieństwie do klasycznych odżywek, mogą być stosowane bezpośrednio na skórę głowy, przez co zapewniają jej odpowiednią pielęgnację i właściwy poziom nawilżenia, a w rezultacie gładkie i łatwe w rozczesywaniu włosy. Dodatkowo zawierają przeciwłupieżowy kompleks ActiZinc, dlatego stosowane równocześnie z szamponem head&shoulders pomagają usunąć łupież dwa razy szybciej niż używanie szamponu head&shoulders ze zwykłą odżywką bez działania przeciwłupieżowego.

  Sekret działania odżywek head&shoulders
  Nowa przeciwłupieżowa odżywka head&shoulders łączy działanie tradycyjnej odżywki pielęgnacyjnej z działaniem przeciwłupieżowym, powodując, że włosy są odpowiednio odżywione, gładkie i łatwe w rozczesywaniu, a także wolne od łupieżu. Naukowcy head&shoulders zadbali o to, aby technologia zawarta w odżywkach head&shoulders odpowiadała na potrzeby zniszczonych i słabych włosów, wyjaśnia dr Rene Rust.
  W czym zatem tkwi sekret nowych odżywek? Przede wszystkim, odżywki head&shoulders w przeciwieństwie do klasycznych odżywek mogą być stosowane bezpośrednio na skórę głowy, która jest źródłem pięknych i zadbanych włosów. Nawilżając skórę głowy odżywki head&shoulders pomagają przywrócić jej naturalną równowagę, łagodząc tym samym podrażnienia, zmniejszając uczucie swędzenia czy napięcie skóry. Starannie dobrana mieszanka składników pielęgnacyjnych i odżywczych zawarta w odżywkach pomaga przywrócić odpowiednie nawilżenie także w łodydze włosa, a osadzając się na jego powierzchni sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku i łatwe do rozczesywania. Odżywianie skóry głowy jest niezwykle ważne, ponieważ skóra z łupieżem jest podrażniona i swędzi. Stosując szampon równocześnie z odżywką head&shoulders, pomagamy skórze odzyskać jej własną barierę ochronną, wyjaśnia dr Rene Rust, ekspert z laboratorium head&shoulders.

  Nowe odżywki head&shoulders wzmacniają także przeciwłupieżowe działanie szamponu head&shoulders. Eksperci head&shoulders odkryli, że stosowanie klasycznej odżywki pielęgnacyjnej tuż po umyciu włosów szamponem przeciwłupieżowym head&shoulders prowadzi do częściowego wypłukania z powierzchni skóry głowy składników przeciwłupieżowych zawartych w szamponie, obniżając jego przeciwłupieżowe działanie. Dlatego pracując nad formułą nowych odżywek head&shoulders zadbano o to, aby mogły być stosowane bezpośrednio na skórę głowy i by jednocześnie podtrzymywały przeciwłupieżowe działanie szamponu. W tym celu odżywki head&shoulders zostały wzbogacone o zawarty w szamponach head&shoulders kompleks ActiZinc, który osadza się na powierzchni skóry głowy i redukuje narastanie powodującego łupież grzyba Malassezia globosa. Dzięki temu nowe odżywki head&shoulders także pomagają usunąć łupież oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.

  Wyjątkowa moc przeciwłupieżowego systemu head&shoulders pozwala uzyskać 3 korzyści:
  1.Włosy wolne od łupieżu aż do 100% dwa razy szybciej – w porównaniu z szamponem head&shoulders stosowanym ze zwykłą odżywką.
  2.Włosy tak gładkie i lśniące, że nie sposób im się oprzeć.
  3.Włosy chronione przeciwko uszkodzeniom spowodowanym szczotkowaniem
  lub stylizacją i łatwe w rozczesywaniu.
  3 linie kosmetyków przeciwłupieżowych head&shoulders
  Nowe odżywki head&shoulders zostały stworzone w 3 wariantach, będących uzupełnieniem najpopularniejszych szamponów head&shoulders i dostosowanych do różnych potrzeb włosów:

  Citrus Fresh: linia przeznaczona do włosów przetłuszczających się, dokładnie oczyszcza skórę głowy i włosy, zapewniając im lekkość, świeżość i orzeźwiający cytrusowy zapach.

  Codzienna Pielęgnacja: klasyczna linia kosmetyków przeciwłupieżowych do włosów normalnych. Tak łagodna, że możne być stosowana codziennie. Dokładnie oczyszcza włosy i odżywia skórę głowy, sprawiając, że włosy są miękkie w dotyku, lekkie i łatwe w układaniu.

  Jedwabista Miękkość: linia z dodatkiem składników nawilżających, do włosów zniszczonych i puszących się. Zawarte w kosmetykach środki nawilżające pomagają zapewnić odpowiednie nawilżenie włosów i sprawiają, że włosy stają się miękkie w dotyku i łatwe do ułożenia.

  Wysoka skuteczność przeciwłupieżowa odżywek head&shoulders jest potwierdzona przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne. Kosmetyki head&shoulders powinny być stosowane w codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Łagodna formuła nie tylko skutecznie usuwa łupież, ale także łagodzi podrażnienia i swędzenie suchej skóry głowy.
  Nowe przeciwłupieżowe odżywki head&shoulders zostały stworzone specjalnie, aby stosowane regularnie wraz z szamponem head&shoulders sprawiły, że włosy będą do 100% wolne od widocznych oznak łupieżu, gładkie i łatwe w rozczesywaniu.

  Maksymalna sugerowana regularna cena detaliczna:
  przeciwłupieżowe odżywki head&shoulders: 180ml – 11,99 zł
  przeciwłupieżowe odżywki head&shoulders: 360ml – 17,99 zł
  przeciwłupieżowe szampony head&shoulders: 200ml – 11, 99 zł
  przeciwłupieżowe szampony head&shoulders: 400ml – 17, 99 zł

  hs Jedwabista Miekkosc

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj