Stadion w Poznaniu dla zakochanych – nagroda główna odebrana!

  Dokładnie 2 tygodnie po ogłoszeniu przez spółkę EURO Poznań 2012 konkursu „Kolacja na Stadionie” nagroda główna: romantyczna kolacja dla dwojga na Stadionie Miejskim w Poznaniu, została odebrana.

  Konkurs „Kolacja na Stadionie” został ogłoszony 28 czerwca i polegał na napisaniu krótkiego tekstu promującego Stadion Miejski w Poznaniu. Nagrodą główną w konkursie była ekskluzywna, romantyczna kolacja na murawie stadionu dla 2 osób: zwycięzcy oraz osoby towarzyszącej.

  Szczęśliwym zwycięzcą konkursu został pan Mariusz Dolata z Wysogotowa k. Poznania. Wraz z osobą towarzyszącą – panią Magdą, odebrał swoją nagrodę wczoraj, we wtorek, 12 lipca. Ich romantyczna kolacja miała miejsce w jednym z najbardziej niezwykłych miejsc Poznania: na środku murawy Stadionu Miejskiego przy ul. Bułgarskiej.

  Zanim zwycięzcy udali się na kolację, w loży reprezentacyjnej na zewnętrznej stronie stadionu spotkali się z przedstawicielami mediów oraz sponsora nagrody i pomysłodawcy konkursu: spółki EURO Poznań 2012. Media towarzyszyły im także przez chwilę na murawie stadionu. Jednak po krótkiej sesji fotograficznej zwycięzcy zostali sami na 43-tysięcznym stadionie zaaranżowanym specjalnie dla nich na ekskluzywną salę restauracyjną.

  Kolacja została podana do stolika ustawionego po środku murawy boiska. Wiodła do niego ścieżka ze świec i rozrzuconych płatków róż. Także stolik, przy którym zwycięzcy spożywali 3-daniową kolację, podaną przez prywatnego kelnera, był udekorowany kwiatami. Niezwykły klimat kolacji podkreślało wewnętrzne oświetlenie stadionu oraz podświetlenie na niebiesko membrany tworzącej dach. Zwycięzców podchodzących do stolika powitała wyświetlona na stadionowych telebimach reprodukcja obrazu „Śniadanie na trawie” Edouarda Manet’a oraz muzyka jazzowa. Od godziny 21.00 na indywidualne życzenie zwycięzców towarzyszył im z telebimów i głośników zapis koncertu Kenny’ego G.

  Stadion Miejski w Poznaniu kojarzył mi się do tej pory z meczami Lecha. Teraz będę miał z niego zupełnie nowe wspomnienia – powiedział po kolacji pan Mariusz. – Jeszcze nigdy nie zjedliśmy posiłku w tak niesamowitym miejscu i nawet nie spodziewaliśmy się, że stadion jest tak piękny. – dodała pani Magda. – Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem.

  Zależało nam na tym, by szeroko pojęta opinia publiczna dostrzegła niezwykły potencjał Stadionu Miejskiego w Poznaniu – powiedziała Joanna Janowicz Strzyżewska, Rzecznik Prasowy spółki EURO Poznań 2012, organizatora konkursu. – Stadion to nie tylko mecze piłki nożnej, ale także wydarzenia kulturalne i spektakularne show – jak chociażby planowany Red Bull X-Fighters, który odbędzie się już za niecały miesiąc. Cieszymy się, że nasz konkurs Kolacja na Stadionie spotkał się z tak dużym zainteresowaniem
  i pokazał, że stadion w Poznaniu to wielofunkcyjna arena gotowa na każde, nawet najbardziej niezwykłe, wydarzenie.

  Oto treść tekstu promującego Stadion Miejski w Poznaniu, który zapewnil zwycięstwo
  w konkursie panu Mariuszowi Dolacie:

  Nazywam się Miejski, Stadion Miejski. Mieszkam w Poznaniu przy ulicy Bułgarskiej. Urodziłem się w sierpniu 1980 jestem więc w sile wieku, w dodatku niedawno przeszedłem gruntowny lifting i wyglądam jak nowo narodzony. Pracuję w branży sportowo-rozrywkowej i mam na tym polu spore sukcesy. Wzmagam tętno i wywołuję uśmiechy. Powierzono mi projekt UEFA EURO 2012, z którego wywiązałem się jako pierwszy. Mogę zaoferować ponad czterdzieści tysięcy miejsc i solidną dawkę emocji. Szukam ludzi gotowych mi w tym pomóc.

  Zwycięska Kolacja na Stadionie Miejskim w Poznaniu (8)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj