Śniadanie na murawie za nami!

  Wczoraj, 17 lipca, Stadion Miejski w Poznaniu był areną kolejnego niezwykłego wydarzenia. Kilkadziesiąt osób miało okazję, by zjeść niedzielne śniadanie na murawie stadionu.

  Spółka EURO Poznań 2012, odpowiedzialna za modernizację Stadionu Miejskiego
  w Poznaniu, zorganizowała akcję pt. „Śniadanie na murawie”, aby zaprezentować stadion przy Bułgarskiej z nowej perspektywy. 43 osoby, które jako pierwsze wpisały w miniony piątek hasło: „Lubię stadion i chcę zjeść śniadanie na murawie” na profilu stadionu
  w serwisie Facebook, zostały zaproszone wraz z osobami towarzyszącymi, by spędzić niedzielny poranek na Stadionie Miejskim. Na szczęśliwców czekały kocyki, kwiaty oraz lekkie śniadania. Śniadaniu towarzyszyła muzyka oraz obraz Claude’a Moneta pt. „Śniadanie na trawie” wyświetlany na stadionowych telebimach.

  Dodatkowo wszyscy uczestnicy śniadania otrzymali upominki: koszyczki z murawą ze Stadionu Miejskiego. Koszyczki czekały także na osoby, które nie zakwalifikowały się do udziału w „Śniadaniu na murawie” ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Murawa na stadionie będzie wymieniana w związku ze zbliżającą się imprezą Red Bull X-Fighters: płyta stadionu na czas imprezy zamieni się w piaskową arenę, zaś po evencie Red Bull sfinansuje położenie nowej trawy. Podczas niedzielnej akcji rozdano 328 skrzyneczek – tyle, ile dni pozostało od niedzieli do startu UEFA EURO 2012.

  Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim osobom, które wyraziły chęć udziału
  w „Śniadaniu na Murawie”, uczestnikom tego wydarzenia oraz sympatykom stadionu, którzy licznie stawili się po koszyczki z murawą. – mówi Joanna Janowicz Strzyżewska, Rzecznik Prasowy spółki EURO Poznań 2012. – Mamy nadzieję, że ten fragment stadionu, zabrany przez Państwa do domów, będzie przypominał Państwu mile chwile spędzone na stadionie.

  Więcej informacji o wydarzeniach odbywających się na Stadionie Miejskim w Poznaniu można znaleźć na stronie www.europoznan2012.pl oraz w serwisie Facebook: http://pl-pl.facebook.com/stadionmiejskiwpoznaniu.

  Śniadanie na Murawie 17.07.2011 Stadion Miejski w Poznaniu fot. EURO Poznan 2012 (29)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj