PIĘĆ NAJPIĘKNIEJSZYCH MODELEK AXE I GORĄCE BEACH PARTY

  Już są! Oto one! Internauci wybrali pięć nieziemskich modelek AXE. W ekscytującym głosowaniu, które trwało od 8 do 22 lipca na stronie www.czystyefektaxe.pl zwyciężyły:
  – powalająco piękna Sylwia
  – zjawiskowa Kinga
  – ognista Gosia
  – anielsko piękna Nina
  i zniewalająca Kasia.

  Dziewczyny wezmą udział w gorącej sesji zdjęciowej, która będzie częścią wielkiej, wakacyjnej imprezy AXE – 30 lipca na plaży w Jastarni. Podczas sesji spełnimy męskie marzenia! Do dziewczyn dołączy dziesięciu chłopaków, którzy wygrali weekend nad morzem, o jakim nie śniło się ich kumplom! Szczęśliwcy, którzy zwyciężyli w konkursie przeprowadzonym na stronie czystyefektaxe.pl oraz na antenie RMF MAXXX wezmą udział w sesji z modelkami AXE. Zdjęcia z tej niezwykłej sesji zostaną opublikowane na łamach magazynów Aktivist i Exklusiv.

  Sesja zdjęciowa to nie wszystko – 30 lipca podczas imprezy AXE na plażowiczów będzie czekała masa innych odjechanych atrakcji. Wśród nich pokaz i zawody Skimboardingu, pokaz tańca i warsztaty dancehall inspirowane spotem reklamowym AXE, fire show i zawody frisbee. Emocje i rozszalałe zmysły będzie można ostudzić w specjalnym Beach Barze AXE.

  Daj się porwać wakacyjnej zabawie z AXE!

  STARTUJEMY W SAMO POŁUDNIE!
  WIDZIMY SIĘ NA MIEJSCU!