Emotion W880 – Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do komputera i telefonu

  Uznany holenderski producent, firma Emotion wprowadziła nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który na naszym rynku jest dostępny w dystrybucji KONTEL-TELECOM.

  Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Emotion W880 jest pierwszym z nowej serii zestawów słuchawkowych tej marki. Następne słuchawki będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym roku.

  Stale rozwijająca się firma Emotion bierze pod uwagę obecną sytuację gospodarczą, dlatego nowy zestaw słuchawkowy tej marki ma duże szanse zdobycia popularności na rynku europejskim. W ciągu ostatnich ośmiu lat Emotion dał się poznać jako dostawca różnorodnego, niezawodnego sprzętu telekomunikacyjnego, oferując m.in. przewodowe zestawy słuchawkowe. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie na rynku na niedrogie zestawy słuchawkowe wyposażone w dodatkowe funkcjonalności, Emotion koncentruje się w ostatnich dwóch latach na produkcji i rozwoju nowej serii zestawów słuchawkowych.

  W880 wyróżnia się zastosowaniem wszystkich najnowszych technologii, jak np. funkcją redukcji szumów, ergonomią i dodatkowymi funkcjonalnościami oraz oferuje wysoką jakość dźwięku. Unikalny port znajdujący się w stacji bazowej słuchawki ładuje dodatkowy akumulator, a funkcja Hotswap sprawia, że ​​bezprzewodowy zestaw słuchawkowy jest zawsze gotowy do użycia, ponieważ akumulator może być wymieniany nawet podczas wykonywanego połączenia.

  Słuchawka ma stylowy design, oferowana jest w kolorze głębokiej czerni z elementami matowanej stali. Zestaw słuchawkowy można nosić na dwa sposoby: z nakładką na ucho lub pałąkiem nagłownym. Podstawowymi zaletami Emotion W880 jest niezwykle prosta obsługa i przystępna cena.

  W promocyjnej sprzedaży słuchawki dostępna jest testowa wersja oprogramowania Vidicode Oygo, które umożliwia archiwizację wszystkich rozmów na dysku komputera. Do zestawu W880 można również dokupić analogowy aparat Emotion NRX500EH przeznaczony specjalnie do długiej pracy z telefonem np. w sprzedaży, telemarketingu, czy call center. Telefon Emotion dysponuje elektronicznym modułem umożliwiającym odbieranie i kończenie rozmów na odległość za pośrednictwem bezprzewodowej słuchawki W880.
  Zestaw Emotion W880 sprzedawany jest w Europie poprzez rozwijającą się sieć dystrybutorów telekomunikacyjnych.

  Więcej informacji www.kontel.pl

  Cena sprzedaży : 199 euro

  Cechy Emotion W880

  • Zintegrowany port ładowania drugiego akumulatora w stacji bazowej słuchawki
  • Zestaw dostarczany z dwoma opcjami do noszenia: z pałąkiem i nakładką na ucho
  • Czas rozmowy: 8 h
  • Daleki zasięg do 400 m
  • Wysoka jakość dźwięku
  • Regulacja głośności odbioru
  • Funkcja wyciszenia mikrofonu – mute (konsultacje)
  • Wskaźnik prowadzenia rozmowy (Online)
  • Wskaźnik wyjścia z zasięgu
  • Słuchawka DECT / GAP
  • Zastosowanie VOIP / USB
  • Połączenie konferencyjne (do trzech rozmówców)

  Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Emotion W880 można wykorzystać do rozmów praktycznie z każdego telefonu stacjonarnego i komputera.

  o Emotion

  Od swojego powstania w 2000 roku firma Emotion pracowała na to, aby stać się renomowaną marką. Po wprowadzeniu marki na rynek holenderski w 2002 roku w środowisku biznesu wzrastał popyt na produkowane przez nią wysokiej jakości i przystępne cenowo słuchawki. Pierwsze dwa zestawy słuchawkowe, które wprowadził Emotion to: Emotion H2000 – proste przewodowe słuchawki mono do ograniczonego zakresu pracy i Emotion H2050 duet. Później zaprojektowane zostały Emotion H4300 – zestawy słuchawkowe mono idealne do intensywnego użytkowania. W 2007 Emotion wprowadził serię słuchawek 3000, opracowaną specjalnie dla małych call-centers.

  Po ośmiu latach, w 2008 roku, firma Emotion weszła w nową erę. Strategia marki, projektowanie i funkcjonalność sprzętu uległy drastycznej zmianie. Nowa dewiza firmy to produkcja słuchawek o nowoczesnym wyglądzie oferujących znacznie więcej funkcji, ale o takiej samej niezawodności i z dostępnością starszych modeli Emotion. Aby spełnić wymagania klientów firma wdraża do produkcji wszystkie najnowsze technologie. Słuchawki tej marki sprzedawane są na całym świecie i są dostępne u partnerów VAR.

  o KONTEL-TELECOM

  KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems Scala Rider, Zoom, RTX Dualphone. KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma otrzymała certyfikat – Przejrzysta Firma oraz zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu – rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.

  Emotion W880 Wireless Headset

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj