Widget Explore 3D na Samsung Smart TV dostępny już w Polsce

  Aplikacja, dzięki której użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV mogą bezpłatnie korzystać z materiałów 3D, jest już dostępna w Polsce. Najnowszy widget Explore 3D umożliwia bez żadnych dodatkowych opłat oglądanie filmów dokumentalnych, teledysków, bajek dla dzieci oraz trailerów kinowych hitów.

  Samsung Smart TV to ponad 300 aplikacji internetowych przeznaczonych dla telewizorów – 55 z nich jest już dostępnych dla polskich użytkowników, w tym aż 13 w języku polskim. Dzięki nowej aplikacji Explore 3D posiadacze telewizorów Smart TV mogą oglądać zapowiedzi filmów, teledyski i filmy dokumentalne, natomiast ich pociechom radość sprawią bajki i animowane filmy dla dzieci. Jest to jedyna tego typu aplikacja dostępna na polskim rynku.

  Już po stu dniach dostępności Explore 3D w 17 krajach Azji, Europy i Ameryki Północnej liczba wyświetleń darmowych materiałów w trójwymiarze przekroczyła 1 milion. Oznacza to, że wyświetlane były średnio 10 000 razy dziennie, a statystyki pokazują, że zainteresowanie rosło z miesiąca na miesiąc – z 5 000 wyświetleń w kwietniu do 20 000 wyświetleń w maju.

  Zamierzamy stale inwestować i rozwijać platformę Samsung Smart TV współpracując z dostawcami treści. Niedawno nawiązaliśmy współpracę z TVP i wp.pl, rozwijamy także współpracę z największą telewizją internetową ipla, dzięki której użytkownicy Samsung Smart TV otrzymają dostęp do ponad 600 tytułów filmowych. Rozwój funkcji dostępnych za pośrednictwem telewizorów podłączonych do internetu to także praca naszych ekspertów z Samsung Poland Research & Development Center, znajdującym się w Warszawie. Naukowcy opracowują w nim systemy aplikacji wykorzystywane na całym świecie. Najnowszą funkcją, jaką wprowadzamy obecnie jest widget 3D – wierzymy, że sprawdzi się na naszych telewizorach Smart TV, które pozwalają odtwarzać obraz 3D w technologii full HD 1080p – mówi Marcin Bołbot, Marketing and Sales Director CE Samsung Electronics Poland

  Explore 3D to widget, który pozwala na korzystanie z magii, jaką jest obraz 3D, zupełnie za darmo. Samsung Smart TV to komplementarne rozwiązanie w pełni integrujące funkcje internetowe z obrazem 3D w najwyższej jakości Full HD 1080p.

  samsung-full-hd-3d[1].jpg (110 KB)