Patent na złodzieja – klamki okienne HOPPE Secustik® w ofercie Winkhaus

  Na wakacje wyjeżdżamy nie tylko latem. Co zrobić, by uchronić się przed nieproszonymi gośćmi podczas naszej nieobecności w domu? Najprostszym, najszybszym i tanim sposobem jest wymiana klamek w oknach na takie, które sprawią, że nawet okna ze standardowym okuciem stawią opór włamywaczom.

  Przesunięcie okucia okiennego od zewnątrz to metoda często stosowana przez wyspecjalizowanych amatorów cudzego mienia. Odpowiednio podważając skrzydło śrubokrętem, potrafią oni otworzyć okno w kilka sekund, nie robiąc hałasu i w zasadzie nie pozostawiając śladów. Receptą na ich praktyki jest klamka okienna HOPPE Secustik®, dostępna w ofercie firmy Winkhaus.

  Secustik® chroni inteligentnie

  Klamka, wyposażona w opatentowany mechanizm blokujący, zwiększa zabezpieczenie okna przed takim fachowym otwarciem od zewnątrz, nazywanym także inteligentnym włamaniem.

  „Gdy obracamy klamkę prawidłowo od środka – okucie się przesuwa. Gdy próbujemy popchnąć okucie, wkładając śrubokręt od zewnątrz, mechanizm Secustik® blokuje przesuw okucia, utrudniając otwarcie okna w niepożądany sposób – wyjaśnia Janusz Grześkowiak, szef działu doradztwa technicznego firmy Winkhaus.

  To rozwiązanie ma za zadanie zaskoczyć włamywaczy i spowodować, że zrezygnują z próby spenetrowania domu wyposażonego w klamki Secustik®. W ich profesji liczy się czas, a sforsowanie okien z klamkami tego typu nie jest sprawą prostą.

  Dodatkową właściwością klamki Secustik® jest charakterystyczny dźwięk, powstający podczas jej przekręcania. Przypomina on odgłos wydawany przez zamek cyfrowy sejfu. Dźwięk ten upewnia nas, że mechanizm blokujący jest aktywny.

  Secustik® zdobi

  Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów klamki HOPPE Secustik® nie tylko zwiększają funkcjonalność okien, ale także podkreślają ich walory estetyczne. Wszystkie modele klamek mają nowoczesny, elegancki kształt, a ich kolor idzie w parze z aktualnymi trendami we wzornictwie. Najczęściej wybierane kolory to: srebrne aluminium, stal szlachetna, stare złoto (kolory uzyskiwane w procesie galwanicznym tzw. anodowania) oraz niezmiennie popularny kolor biały. Stosując klamki Secustik®, możemy dobrać je zgodnie z indywidualnym gustem tak, aby pięknie wyglądały na oknie i jednocześnie dobrze komponowały się z charakterem wnętrza. Klamki Secustik® stworzą perfekcyjną oprawę dla każdego okna.

  Secustik® do samodzielnego montażu

  Te inteligentne i eleganckie produkty możemy kupić w sklepie internetowym www.sklep.winkhaus.pl, nie wychodząc z domu. Nie musimy też martwić się ich założeniem. „Mimo tak wyrafinowanej techniki, montaż klamki jest dziecinnie prosty – wyjaśnia Janusz Grześkowiak z firmy Winkhaus. – Posiadane klamki wymienimy na Secustik® bez pomocy fachowca.” Aby zdemontować starą klamkę, wystarczy podnieść nakładkę rozety i odkręcić 2 śrubki. W ten sam sposób przykręcamy klamkę Secustik®.
  „Kupując klamki Secustik®, niewielkim kosztem poprawimy zabezpieczenie naszych okien i jeszcze dodamy im uroku” – podsumowuje ekspert z firmy Winkhaus.

  W ofercie Winkhaus znajdują się dwa modele klamek okiennych HOPPE Secustik®, różniące się kształtem uchwytu i rozety:
  – LUKSEMBURG 099
  – ATLANTA 0530

  Cena: od 9,37 zł/szt.

  Hoppe_patent_na_zlodzieja.jpg (8 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj