Dandelion wind submit

  Istambuł, Zagrzeb, Zadar, Poznań i na finał stolica Polski – Warszawa; w tych miastach pokazaliśmy naszą letnią kolekcję – Dandelion Wind. Akademia pragnie podziękować modelom, modelkom, uczestnikom, realizatorom pokazów za współpracę. Dziękujemy Justynie Białowąs za wyreżyserowanie show w Teatrze Sabat w Warszawie. Stylizacją letniej kolekcji przygotowała Paola Mai. Kreacje do Dandelion Wind zaprojektował Dom Mody Fulara&Żywczyk. Kolekcje prezentowali nasi instruktorzy – Małgorzata Babicz, Rafał Potomski, Paweł Babicz, Dariusz Zawilski, Tomasz Małek, Tomasz Bronowiecki, którym dziękujemy za zaangażowanie i ciężką pracę.
  Kolekcja „Dandelion wind” utrzymana jest w klimacie pop-art-u, polega na łączeniu stylizacji włosów i mody z graficznym przedstawieniem natury, którym w kolekcji jest tytułowy „dmuchawiec na wietrze”. Tła i stylizacje tworzą razem subtelny kolaż i polegają na zabawie typografią.
  Stylizacje włosów w kolekcji „Dandelion wind” są bardzo kobiece, miękkie i obłe. Na fali idei łączenia stylizacji z naturą przedstawioną w graficznym stylu, z premedytacją zestawiliśmy je z elementami fakturowanych włosów, które mają symbolizować dmuchawiec. Uzyskany w ten sposób efekt, z jednej strony jest magiczny i zabawny, ale z drugiej strony dodaje stylizacjom mocno awangardowego charakteru.

  fot. Bartek Radwan

  Poznan_girls1_4.jpg (29 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj