Już trzy miliony telefonów Samsung GALAXY S II znalazło użytkowników

  Samsung Electronics ogłosił, że globalna sprzedaż smartfonu Samsung GALAXY S II (model GT-I9100) sięgnęła trzech milionów. To rekordowy wynik dla telefonu, który jest na rynku zaledwie od dwóch miesięcy.

  GALAXY S II to flagowy model smartfonu firmy Samsung. Jest niewiarygodnie cienki (8,49 mm) i lekki, a przy tym bardzo wydajny – dba o to zastosowany po raz pierwszy w telefonach komórkowych dwurdzeniowy procesor Dual Core 1,2 GHz. Najwyższą jakość obrazu zapewnia wyświetlacz Super AMOLED Plus, a urządzenie pracuje pod kontrolą najszybciej rozwijanego mobilnego systemu operacyjnego Android 2.3.4. Co więcej, Samsung uzupełnił funkcjonalność tego systemu o nowe możliwości ułatwiające kontaktowanie się z rodziną i znajomymi, jak też czerpanie radości z multimedialnych funkcji telefonu.

  – Zaprezentowany po raz pierwszy podczas Mobile World Congress 2011 telefon GALAXY S II to najbardziej zaawansowany smartfon, potwierdzający nasze zaangażowanie na rynku rozwiązań dla najbardziej wymagających użytkowników – powiedział JK Shin, prezes działu Mobile Communications Business w Samsung. – Sprzedaż trzech milionów telefonów w tak krótkim czasie była możliwa do osiągnięcia tylko dzięki silnemu wsparciu operatorów telefonii komórkowej, którzy jako nasi partnerzy wybrali telefon GALAXY S II jako flagowy w swojej ofercie urządzeń z systemem Android.

  06-gt-i9100-front-print-13-.jpg (30 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj