Biografie: Kate Middleton 10 lipca 2011 r., godz. 16.30 na kanale Club TV

  Nagrodzony statuetką Emmy serial Biografie prezentuje sylwetki najciekawszych osobowości świata – począwszy od przywódców państw, których nazwiska pojawiają się w nagłówkach serwisów informacyjnych, aż po największe gwiazdy Hollywood.

  W lipcu 2011 bohaterami opowieści są ikony mody XX wieku. Kate Moss, rodzina Guccich, Twiggy oraz ikona mody nowego stulecia: Kate Middleton.

  10 lipca 2011 r.

  Biografie: Kate Middleton

  Ślubem stulecia okrzyknięto ślub Kate Middleton i księcia Williama. Kate nie była jednak taką panną młodą, jakiej oczekiwałaby rodzina królewska – od 350 lat żaden następca tronu nie poślubił kobiety spoza kręgu arystokracji. Choć w jej żyłach nie płynie błękitna krew, Kate posiada inną zaletę – typową dla jej rodziny ambicję i determinację, dzięki którym Middletonowie wspięli się z podziemi brytyjskich kopalni na wieże pałacu królewskiego. Zobaczymy, jak zawziętość Kate pomogła jej przetrwać pościgi paparazzi, nadawane przez media złośliwe przezwiska i upokarzające publiczne zerwanie.

  Kate Middleton, urodzona w szpitalu Royal Berkshire w miejscowości Reading w angielskim hrabstwie Berkshire, jest najstarszą córką Michaela Middletona, byłego dyspozytora lotów, który dorobił się fortuny, oraz Carole Middleton, z domu Goldsmith, która pracowała jako stewardessa. Obecnie jej rodzice są właścicielami Party Pieces, firmy wysyłkowej sprzedającej akcesoria na przyjęcia dla dzieci. Kate ma młodszą siostrę Philippę i młodszego brata Jamesa.

  Middleton dorastała w Bucklebury, Berkshire, na południu Anglii. Do 13. roku życia chodziła do szkoły St Andrew’s w Pangbourne, a następnie do prywatnego Marlborough College. Razem z księciem Williamem studiowała na Uniwersytecie St. Andrews w szkockim hrabstwie Fife. W 2005 ukończyła Wydział Historii Sztuki.

  Na początku 2006 r. pojawiły się pogłoski, że Kate zamierza otworzyć własną firmę wysyłkową zajmującą się sprzedażą luksusowej odzieży dziecięcej. Postanowiła jednak zrezygnować z tych planów po wycofaniu się kluczowego inwestora. W listopadzie 2006 r. przyjęła posadę młodszego kierownika zakupów w dziale akcesoriów brytyjskiej sieci odzieżowej Jigsaw.

  Jej związek z księciem Williamem, od początku cieszący się ogromnym zainteresowaniem mediów, trwał mniej więcej od Bożego Narodzenia 2003 r.

  16 listopada 2010 r. Kate i William podali do publicznej wiadomości, że w 2011 roku zamierzają się pobrać. Ceremonia zaślubin odbyła się 29 kwietnia br.

  Podczas ogłoszenia zaręczyn książe William powiedział: „Nadszedł odpowiedni moment. Oboje jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi.” Panna Middleton dodała, że wstąpienie do rodziny królewskiej to „nie lada wyzwanie”, jednak wyraziła nadzieję, że sobie poradzi.

  Biografie Kate Middleton Club TV 6

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj