Fashion Website Awards: Najlepsze sklepy internetowe

  fot. Marcin Melanowicz FWA

  Trwają eliminacje do VII edycji Fashion Website Awards. W konkursie mogą startować najlepsze sklepy internetowe w branży mody. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 lipca 2011. Udział w konkursie jest bezpłatny.

  Fashion Website Awards to konkurs adresowany do przedstawicieli branży mody. Z każdą edycją rośnie liczba firm biorących w nim udział. To ogromne zainteresowanie skłoniło organizatora i pomysłodawcę konkursu FWA, firmę Promedia, do podzielenia konkursu na dwie edycje w roku. Wiosenna edycja skierowana jest przede wszystkim do producentów/importerów, handlu, dostawców maszyn i dodatków krawieckich czy projektantów działających na naszym rynku i posiadających stronę internetową w języku polskim. Jesienna edycja jest przeznaczona wyłącznie do sklepów internetowych.
  Udział w konkursie mogą brać firmy ze wszystkich sektorów mody, takich jak: odzież, obuwie, galanteria, bielizna, biżuteria czy dodatki. Sklepy ocenia niezależne jury, w którego skład wchodzą specjaliści od e-marketingu, dziennikarze mody i specjaliści od public relations.
  Wyniki VII edycji konkursu FWA zostaną ogłoszone 29 sierpnia 2011 podczas Gali Nagród Targów Mody Poznań. Zwycięzca Nagrody Głównej zostanie uhonorowany statuetką i dyplomem Konkursu Fashion Website Awards oraz otrzyma publikację na łamach czasopisma branżowego „Fashionbusiness.pl” i półroczną kampanię banerową na stronie www.promedia.biz.pl. Łączna wartość nagród dla Zwycięzcy Nagrody Głównej wynosi 7800 zł. Laureaci  drugiego i trzeciego miejsca zdobędą dyplomy. Otrzymają też możliwość bezpłatnego zareklamowania się na stronie organizatora – zdobywca II miejsca przez okres 3 miesięcy, a laureat III nagrody przez jeden miesiąc. Dodatkową nagrodę dla Zwycięzcy Nagrody Głównej w postaci publikacji artykułu sponsorowanego na stronie www.fashionmedia.pl o wartości 1500 zł ufundował portal FashionMedia.pl

  Patronami medialnymi tej edycji Konkursu zostały następujące portale: LaMode.info, Foto-Fashion.com, FashionMedia.pl, GalerieHandlowe.pl, Promedia.biz.pl oraz czasopisma: Moda Damska, Moda Męska i Fshionbusiness.pl. Informacje na temat Konkursu znajdują się także na funpage’u FWA.

  Pomysłodawcą i Organizatorem Konkursu jest wydawnictwo Promedia Jerzy Osika. Partnerstwem Fashion Website Awards objęły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

  Firmy zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i odesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia (oba pliki można pobrać ze strony www.promedia.biz.pl ) na adres email: [email protected] do dnia 15.07.2011 r.

  Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Cudnoch: [email protected] .

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj