Nowość – całoszklana zabudowa w ofercie firmy WIŚNIOWSKI

  W tym roku oferta firmy WIŚNIOWSKI została wzbogacona o drzwi i ścianki całoszklane, cechujące się niezwykle oryginalnym wzornictwem i wysoką jakością. Bezpieczne systemy wyprodukowane na bazie wysokogatunkowej stali oraz bezpiecznego szkła hartowanego lub laminowanego dają możliwość kompleksowego planowania nowoczesnych przestrzeni wypełnionych światłem.

  Architektura światła to dominujący trend w projektowaniu wnętrz komercyjnych i publicznych. Przeszklone elementy w postaci drzwi czy ścianek działowych sprawiają, że pomieszczenia wydają się bardziej przestronne i przyjazne użytkownikom. Z tego powodu coraz większym zainteresowaniem inwestorów i architektów cieszą się systemy bezramowe, pozwalające na tworzenie estetycznych podziałów przestrzeni użytkowej w sposób nie ograniczający przepływu naturalnego i sztucznego światła. Tego typu rozwiązania znajdują zastosowanie szczególnie w nowoczesnych wnętrzach biurowych, które wymagają prestiżowych a zarazem wysoce funkcjonalnych, bezpiecznych i trwałych rozwiązań. Firma WIŚNIOWSKI wychodząc naprzeciw bieżącym trendom we współczesnej architekturze wprowadziła drzwi i ścianki działowe łączące wysoką jakość z ambitnym designem. Kompletna paleta rozwiązań otwierania, kolorystyki stalowych ościeżnic czy wykończenia szkła daje niemal nieskończone horyzonty projektowania wnętrz.

  Wiele sposobów otwarcia na światło.
  Projektowanie przejść we wnętrzach budynków użyteczności publicznej wymaga zrównoważenia funkcjonalności, designu i bezpieczeństwa. Drzwi całoszklane firmy WIŚNIOWSKI, przeznaczone do zabudowy w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz przemysłowych oferują wiele możliwości wykonania, stosownie do indywidualnych potrzeb i pomysłów klienta. Bogata oferta obejmuje rozwiązania przymykowe, przesuwane i wahadłowe. W zależności od wymaganej szerokości przejścia, drzwi całoszklane przymykowe mogą być wykonane w wersji z jednym lub dwoma skrzydłami, otwieranymi na zewnątrz lub do wewnątrz, z lewej lub prawej strony. Systemy przesuwane, w których jedna bądź dwie tafle szkła przesuwają się równolegle do boków sprawdzą się jako atrakcyjny podział strefy obsługi klienta i pomieszczeń biurowych. Natomiast drzwi wahadłowe z oferty firmy WIŚNIOWSKI nadają się idealnie do przejść o natężonym ruchu, takich jak np. wejście na zaplecze restauracji. Sztywne ościeżnice obejmujące wykonane z ksztaltowników stalowych profilowanych z blachy o grubości 2 mm nie ulegają wypaczaniu, zaś solidne okucia gwarantują bezwawaryjne użytkowanie przez długie lata. Bogata gama uchwytów i pochwytów umożliwia dobór optymalnego rozwiązania, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. W asortymencie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się między innymi ekskluzywne gałki szklane z kryształami Swarovskiego czy pochwyty ze szkła polerowanego w wielu kształtach.

  Piękno wielkiego formatu
  Bezramowe systemy zabudowy szklanej WIŚNIOWSKI pozwalają na tworzenie designerskich podziałów przestrzeni w formie gotowych ścianek działowych z elementami ruchomymi. Wykonane z jednej tafli szkła bezpiecznego lub laminowanego umożliwiają tworzenie imponujących, jednolitych estetycznie powierzchni, które mogą pełnić zarówno rolę atrakcyjnych przesłon jak i podziałów o wysokiej transparencji. Mocne okucia i wysokiej jakości materiały zapewniają wysoką stabilność konstrukcji. Szkło hartowane wysokotemperaturowo lub laminowane spełnia wszelkie wymagania pod kątem bezpieczeństwa. Dwadzieścia wzorów wypełnień, od form geometrycznych na tle piaskowym aż po skomplikowane motywy z materiału tekstylnego na podstawie fotografii dostarczonych przez klienta, daje możliwość idealnego dopasowania estetyki skrzydła i ścianki do charakteru instytucji czy indywidualnych życzeń inwestora. W ofercie WIŚNIOWSKI znajdują się również innowacyjne rozwiązania, które pełnią zarówno funkcję wielkowymiarowych drzwi jak i ścianek działowych. Ścianki składane i harmonijkowe skrzydłowe umożliwiają szybką rearanżację powierzchni, co stanowi idealne rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy inwestor dysponuje małą ilością miejsca pod zabudowę i nie jest pewien, w jaki sposób będzie użytkowana.

  W ofercie firmy WIŚNIOWSKI !
  Drzwi i ścianki całoszklane

  W ofercie Wiśniowski na rok 2011 pojawiły się drzwi i ścianki całoszklane, przeznaczone do zabudowy w obiektach dowolnego typu. Umożliwiają tworzenie estetycznych przejść i ścianek działowych o różnym stopniu przezierności. Systemy wykonane z jednej tafli bezpiecznego szkła hartowanego lub laminowanego można dostosowywać do własnych potrzeb, dzięki różnym możliwościom wykończenia szkła: piaskowanie, rzeźbienie, emaliowanie czy laminowanie. Drzwi występują w wersji przymykowej, przesuwanej lub wahadłowej. Mogą być otwierane do wewnątrz lub na zewnątrz, z lewej lub prawej strony. Dostępne są również wersje otwierane ręcznie lub automatycznie. Ościeżnica obejmująca wykonana z ksztaltowników stalowych profilowanych z blachy o grubości 2 mm może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor standardowy z oferty firmy WIŚNIOWSKI. Bogata gama okuć, uchwytów i pochwytów umożliwia dobór optymalnego rozwiązania, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. W ofercie firmy WIŚNIOWSKI znajdują się między innymi ekskluzywne gałki szklane z kryształami Swarovskiego czy pochwyty ze szkła polerowanego w wielu kształtach.

  Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem wysokiej jakości bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. W jej ofercie znajduje się również stolarka aluminiowa. Produkty posiadają certyfikat ISO 9001:2008.

  Firma posiada własną sieć sprzedaży złożoną z ponad 800 punktów dystrybucji zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz zagranicą.

  Dewizą jest hasło „Jakość Bez Kompromisów”. Wysoka jakość produktów i usług, jest dla firmy WIŚNIOWSKI podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera. Działania firmy zmierzają w kierunku rozwoju technologii i automatyzacji produkcji, co zapewnia utrzymanie jej wysokich standardów. Pełną kontrolę nad produktem gwarantuje własne biuro konstrukcyjne wraz z wydziałami pomocniczymi, gdzie powstaje większość elementów i podzespołów.

  Firma WIŚNIOWSKI oferuje szerokie spektrum produktów do obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych, a także wsparcie techniczne na różnych etapach realizacji projektu.
  W ofercie znajdują się:
  – bramy garażowe i przemysłowe
  – kompleksowe systemy ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych
  – panele kratowe
  – stolarka aluminiowa, stalowa i przeciwpożarowa
  Rozwiązania dla wymagających
  Bramy, drzwi i ogrodzenia WIŚNIOWSKI są niezawodnym rozwiązaniem do obiektów gdzie liczy się trwałość, wysoka jakość i bezpieczeństwo. Perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane, sprawdzają się w każdych warunkach, zapewniając maksymalne zadowolenie użytkowników.
  Dostosowane do różnych wymagań
  Wielowariantowość wzorów i kolorów, walory estetyczne oraz wysoka funkcjonalność bram, drzwi i ogrodzeń WIŚNIOWSKI pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klientów.

  Wszystkie produkowane przez firmę WIŚNIOWSKI produkty posiadają wymagane Certyfikaty, Aprobaty i Atesty Higieniczne, m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001, Zgodność produktów ze znakiem CE , Aprobatę Techniczną ITB i Atest Higieniczny PZH.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj