Eco walka z komarami

  W Polsce żyje około 100 tys. owadów, 40 z nich stanowią komary, które każdego lata są utrapieniem wielu osób. Krwiożercze samice występują na każdym kontynencie od Afryki po Arktykę. Ich rozmnażaniu się sprzyja nie tylko wilgoć, ale także wysoka temperatura. Jak się przed nimi chronić? Wybór preparatów na rynku jest spory.

  Pachnąca Szafa przy udziale Natury Officinalis opracowała ekologiczne produkty, które skutecznie odstraszają komary. 3 różne chusteczki do ciała nie tylko działają na owady, ale także nawilżają, chłodzą i odświeżają skórę. Stworzone na bazie olejków eterycznych nie zawierają chemicznych środków biobójczych.

  • CHŁODZĄCA CHUSTECZKA DO CIAŁA

  Naturalna chusteczka oparta na bazie z ekstraktów mięty pieprzowej i pomarańczy, która nie tylko chłodzi, nawilża ciało, ale także chroni je przed komarami. Zawarte w niej olejki są znane z odstraszania tych owadów. Jest to produkt całkowicie naturalny, nie zawiera chemicznych środków biobójczych.

  Cena: 1,99zł

  • ODŚWIEŻAJĄCA CHUSTECZKA DO CIAŁA

  Oparta na ekologicznych preparatach skutecznie odstrasza komary. W jej skład wchodzą naturalne olejki eteryczne takie jak: litsea cubeba, pomarańcza i mandarynka. Dzięki swoim właściwościom chusteczka nie tylko nawilża ciało, ale także je odświeża.

  Cena: 1,99zł

  • ANTYBAKTERYJNA CHUSTECZKA DO CIAŁA

  Lawenda, drzewko herbaciane i paczula to podstawowy skład chusteczki antybakteryjnej. Tak jak pozostałe działa odstraszająco na komary. Jest w pełni ekologiczna, oparta na naturalnych ekstraktach roślinnych.

  Cena: 1,99zł