Eddie Borgo – „Top of the top” światowej biżuterii już w Cocktail’me

  Cocktail’me coraz bardziej wyostrza swój smak na odważne kolekcje światowych designerów. Do grona projektantów dostępnych w showroomie dołączył właśnie prawdziwy wirtuoz ostrych, biżuteryjnych dzieł – Eddie Borgo.

  Eddie Borgo to 32-letni designer z Nowego Yorku, z zaledwie 3-letnim doświadczeniem w projektowaniu biżuterii. Jest największym odkryciem ostatnich lat. W swojej karierze współpracował już z takimi nazwiskami, jak: Marchesa, Proenza Schouler, Jason Wu i Joseph Altuzarra, projektując dla nich biżuterię do pokazów. Jego talent został doceniony w ubiegłym roku przez CFDA/Vogue Fashion Fund. Zajął drugie miejsce w konkursie dla najlepszego projektanta roku.

  Biżuteria Eddiego Borgo to mieszanka rock and rolla z dziedzictwem Nowego Jorku. Zachwyca, zniewala, szokuje i przyciąga spojrzenia. Pełno w niej kolców, kłódek, naboi, uprzęży, gorsetów czy insektów, a wszystko z błyszczącego, czasami postrzępionego metalu. Zdecydowanie kontrowersyjne dzieła dla wrażliwych na najnowsze trendy. Biżuteria Eddie Borgo jest wyraźna, ciężka, obfita, czasami „wystrzałowa”.

  Twarzami jego kampanii są piękne kobiety, ikony stylu: Lauren Santo Domingo, Kate Lanphear, Giovanna Battaglia, Vanessa Traina. Wszystkie zakochane w biżuterii Eddie Borgo, podkreślają jej wyjątkowość i przewrotny charakter.

  „Eddie Borgo to jeden z topowych projektantów biżuterii na świecie. Jego propozycje noszą największe gwiazdy, takie jak: Anja Rubik, Adele, Victoria Beckham, Rihanna, Alexa Chung, Diane Kruger. Cieszymy się, że teraz dostępny jest także w naszym showroomie” – powiedziała Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail’me.

  Ceny biżuterii Eddiego Borgo wahają się od 590 zł do 920 zł.

  Related Images:

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj