Anna Wendzikowska na festiwalu w Cannes w sukience BLESSUS!

  Podczas relacji z tegorocznej edycji festiwalu filmowego w Cannes, Anna Wendzikowska zaprezentowała się w różowej sukience pochodzącej z najnowszej kolekcji Premiere Capsule 2011 marki BLESSUS, model PC11/002/v3.

  Najważniejszym elementem kreacji BLESSUS jest ukryty zamek. Dzięki temu sukienka do pracy może zmienić się w elegancką kreację na wieczór. Może stać się w jednej chwili suknią na czerwony dywan, jak również klasyczną sukienką do pracy czy weekendową tuniką na zakupy.

  Każda sukienka firmy BLESSUS otrzymuje indywidualny certyfikat i jest sygnowana niepowtarzalnym numerem seryjnym.

  Sukienki marki BLESSUS dostępne są przy ul. Hożej 40 w Warszawie.

  Więcej informacji o BLESSUS na www.facebook.com/blessuspl oraz na www.blessus.pl

  Informacje o projektantach:

  Twórcy marki to Michael Hekmat i Marta Matuszewska.

  Michael jest absolwentem prestiżowej uczelni Istituto Marangoni w Mediolanie, gdzie ukończył studia na kierunku Fashion Design. Szkolił się pod okiem najlepszych światowych projektantów m.in. Vivienne Westwood w Londynie i Giambattista Valli w Paryżu. Jest podwójnym laureatem włoskiej edycji Vogue Talents. Jego modowe inspiracje można było podziwiać w Vogue Italia, TakeMe czy na blogu Elle.

  Marta Matuszewska jest absolwentką poznańskiego ASP, gdzie ukończyła kierunek Grafika Warsztatowa, otrzymała dyplom z wyróżnieniem z zakresu serigrafii i tkaniny artystycznej. Obecnie uczęszcza do Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Przez ostatnie 3 lata projektowała dla marki Solar.

  Ania Wendzikowska w Cannes - sukienka BLESSUS PC11 002 v3.jpg (81 KB)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj