Największa Domówka PUMY w Polsce już za nami

  DSC 58281

  W miniony piątek industrialne przestrzenie Soho Factory zmieniły się w przestronne mieszkanie, do którego PUMA zaprosiła swoich gości na Największą Domówkę w Polsce. Alternatywny charakter imprezy przyciągnął wielu nocnych zawodników, którzy długo będą wspominać tą wyjątkową noc.

  Na imprezie zagrały trzy alternatywne zespoły: Fonovel, Masturbator oraz szwedzki duet Gnucci Banana, który podbił serca wszystkich gości. Nie zabrakło również Dj-ów. Swoje sety zaprezentowali: DJ Adamus, Jaxx, Bratos, AM Radio oraz Kossakom. W tak różnorodnym klimacie muzycznym, każdy z 1500 uczestników imprezy mógł odnaleźć swoje ulubione rytmy.

  Podczas Największej Domówki w Polsce goście mogli sprawdzić się w licznych nocnych dyscyplinach, takich jak ping-pong z drinkiem w ręku, piwne kręgle, piłkarzyki celowanie rzutkami przez gazetę i wiele innych. Dla zwycięzców poszczególnych dyscyplin PUMA przekazała liczne nagrody ze swojej najnowszej kolekcji!

  W trakcie imprezy odbyła się również rekrutacja do REPREZENTACJI POLSKI NOCNYCH ZAWODNIKÓW, która zmierzy się w przyszłości z drużynami z innych krajów. Wszyscy reprezentanci otrzymają kontrakty sponsorskie na najbliższy rok od firmy PUMA.

  Imprezy PUMA SOCIAL organizowane są na całym świecie. Powiązane są z launchem najnowszej kolekcji PUMA SOCIAL, która na polski rynek weszła 20 kwietnia i dostępna jest we wszystkich firmowych salonach PUMA.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj