Jaką książkę Donald Tusk podaruje swojej Mamie?

  Jaką książkę Donald Tusk podaruje swojej Mamie?

  Piękne albumy, którymi na Warszawskich Targach Książki zachwycał się Donald Tusk polecamy mamom nie tylko od święta. Kulturalnych rekomendacji z okazji Dnia Matki udziela Wydawnictwo BOSZ.

  Dla mam filmowo-artystycznych wyprawa w świat kina i plakatu filmowego

  Bruegel. Młyn i krzyżksiążka, bez której nie byłoby filmu Lecha Majewskiego „Młyn i krzyż”.Błyskotliwy esej Gibsona – studium obrazu Bruegla i niezwykła fotorelacja z planu filmowego.

  Plakat filmowy w Polsce– ponad pięćset wybitnych polskich plakatów filmowych inspirowanych malarstwem, grafiką i sztuką filmową od międzywojennej awangardy po współczesność.

  Dla mam, trzymających rękę na pulsie wydarzeń nowość Roku Miłosza

  Czesław Miłosz, Tak zwane widoki ziemi– wyjątkowa antologia wierszy Czesława Miłosza przygotowana specjalnie z okazji Roku Miłosza. Poetycka biografia osnuta wokół miejsc związanych
  z pobytem Poety ilustrowana zdjęciami współczesnymi i archiwalnymi.

  Dla wielbicielek designu i poezji z najwyższej półki

  Wisława Szymborska, Może to wszystko– poezja Noblistki w oryginalnej formie graficznej nawiązującej wizualnie do gry „kamień-nożyce-papier”. Niezwykłe połączenie poezji najwyższej próby z eleganckim minimalizmem książkowej formy.

  Dla fanek podróży, fotografii i fascynujących ludzkich portretów

  Monika Bułaj, Boży ludzie. Podróż po kres Europy – reportażowy album o podróżach tropem outsiderów współczesnego świata, mniejszości etnicznych i wyznaniowych z wyjątkowymi autorskimi fotografiami.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here