Riders Wojna Północ-Południe 2011

    RWPP 28

    Eliminacja III – 4 i 5 czerwca, Warszawa

    Riders Wojna Północ-Południe – największy cykl wydarzeń tuningowych w Polsce, uderza ponownie. Po bitwach na północy i południu kraju, przyszedł czas na zdobycie centrum Polski. III eliminacja RWPP odbędzie się w Warszawie, podczas targów Auto Moto Eko.

    Lokalizacja imprezy jest dobrze znana. Bitwa odbędzie się 4 i 5 czerwca w znanej z targów MTM Moto Show hali MT Polska, przy ulicy Marsa 56c.Tym razem będzie to impreza poprzedzona mocną, internetową preselekcją. Współpraca z organizatorem wydarzenia – firmą Cardinall zaowocują ścisłą polską czołówką. Mamy pewność, że na macie Riders Wojna Północ-Południe pojawi się absolutnie najlepsza trzydziestka samochodów.

    W sobotę, godzina 12 start konkursu Wargames. Każdy z zawodników będzie miał szansę zaprezentowania swojego pojazdu przed publicznością oraz surowym jury. Wszystko oczywiście w towarzystwie pięknych hostess. 3 najlepsze samochody z III eliminacji Wargames awansują do Wielkiego Finału. Niedziela upłynie w towarzystwie potężnego basu, którego siłę mierzyć będziemy w konkursie dB War. Przez cały dzień, od godziny 12 odbywać się będą oceny sędziowskie Riders Wojna Północ-Południe.