Dzień bezpłatnych stylizacji w salonie Hexeline w Galerii Mokotów

    W sobotę, 21 maja, w salonie Hexeline w Galerii Mokotów odbędą się bezpłatne konsultacje z udziałem stylistów z VMArt oraz Est by Est. Każda pani, która w godzinach od 12:00 do 19:00 odwiedzi salon Hexeline będzie mogła zasięgnąć opinii modowych ekspertów. Styliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące obowiązujących trendów oraz doradzą, jak podkreślić zalety sylwetki.

    Każda kobieta, niezależnie od wieku chce wyglądać pięknie. Staramy się jak najlepiej dobierać stroje, aby podkreślić atuty naszej sylwetki. Jednak nie zawsze otrzymujemy pożądany efekt. Z pomocą przychodzi nam marka Hexeline, która we współpracy ze stylistami VMArt oraz Est by Est organizuje dzień bezpłatnych konsultacji. Każda osoba, która odwiedzi tego dnia salon Hexeline w Galerii Mokotów będzie mogła skorzystać z profesjonalnych porad. Dzięki indywidualnym stylizacjom, kobiety, bez względu na wiek i cechy sylwetki, będą mogły poczuć się wyjątkowo.

    Firma Hexeline powstała w 1981 roku i stała się idealnym pomysłem dla wymagających kobiet sukcesu. Znakomite tkaniny, szybkie reagowanie na światowe trendy, umiejętność połączenia klasycznej elegancji z dziewczęcą świeżością  – to główne atuty polskiej marki.

    Styliści VMArt oraz Est by Est to ludzie, dla których moda jest wielką pasją. Ich niegasnący zapał i niezwykła inwencja twórcza sprawiają, że potrafią zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Łączą doświadczenie z pasją tworzenia i radością życia. Styliści VMArt współpracowali m.in. z P&C, Hennes, Prada, JC, Hdenim.

    Galeria Mokotów to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Na powierzchni trzech pięter mieści około 260 sklepów i punktów handlowych, fitness klub, kino, centrum rozrywki, usługi oraz parking na 2300 samochodów. Dzięki lokalizacji i wysokiej jakości oferowanych usług Galeria Mokotów jest uważana za najbardziej prestiżowe i odnoszące największe sukcesy rynkowe centrum handlowe w Polsce. Od początku działalności powierzchnia handlowa w Galerii Mokotów jest wynajęta w 100%.