Piękne włosy w trakcie wakacyjnych podróży

  HT0153 Praegung

  Nowe suszarki turystyczne i składane zestawy do modelowania włosów firmy Severin.

  Oferta firmy Severin poszerzyła się o nowe produkty z serii Hair Care: turystyczne suszarki do włosów oraz wielofunkcyjne zestawy do układania włosów. Dzięki poręcznym kształtom i niewielkim rozmiarom, zmieszczą się w każdej wakacyjnej torbie.

  Wiadomo, jak trudno jest ułożyć modną i efektowną fryzurę w trakcie urlopowego wyjazdu. Większość hoteli czy pensjonatów nie ma w wyposażeniu pokoi mocnej suszarki, o zestawach do modelowania nie wspominając. Dlatego, pakując walizki, staramy się znaleźć w nich miejsce na własne suszarki, lokówki czy prostownice. Jednak, w większości przypadków, tego typu sprzęty są duże, nieporęczne i zabierają nam cenną przestrzeń. Dlatego warto, planując wakacyjne urlopy, zaopatrzyć się w wersje turystyczne suszarek oraz wielofunkcyjne zestawy do modelowania włosów z wymiennymi końcówkami, które zajmują niewiele miejsca, a zastępują kilka urządzeń do stylizacji włosów. Na sezon wakacyjny 2011 firma Severin poszerzyła swoją ofertę Hair Care o zupełnie nowe modele suszarek turystycznych oraz wielofunkcyjne zestawy do układania włosów. Niezależnie od tego na jaką fryzurę mamy nastrój, ten zestaw sprosta każdym wymaganiom. Poręczna, składana suszarka szybko wysuszy najgęstszą czuprynę. Natomiast zestaw do modelowania nie tylko pozwala na układania loków o różnej grubości, ale także, dzięki specjalnej końcówce, działa jak suszarka. Dzięki niewielkim rozmiarom, wszystkie urządzenia można łatwo spakować do podróżnej torby czy walizki, a wysoka jakość gwarantuje bezproblemowe modelowanie włosów w dowolnym miejscu i czasie.

  O firmie Severin

  Powstała w 1892 roku w miejscowości Sundern w Niemczech, firma Severin tworzy i sprzedaje drobny sprzęt gospodarstwa domowego od ponad 50 lat. Dziś zatrudnia ponad 2 600 osób na całym świecie. Firma mieszcząca się w regionie Sauerland w Nadrenii Północnej Westfalii ma w asortymencie ponad 200 różnych urządzeń elektrycznych. Ta nieustannie rozszerzająca się oferta zawiera produkty takie jak automatyczne ekspresy do kawy, czajniki, tostery, urządzenia do gotowania jaj, grille, raclette, miksery, odkurzacze, produkty do pielęgnacji włosów i ciała. We współpracy z profesjonalnymi i wiarygodnymi partnerami handlowymi Severin sprzedaje swój sprzęt AGD w ponad 80 krajach i posiada własne oddziały handlowe we Francji, Hiszpanii, Szwecji, Holandii, Polsce, Włoszech i Szwajcarii. Poza zakładem w Sundern/Sauerland firma ma swoje fabryki także w Shenzhen i Panyu w Chinach.