PerhpasMe.com, więcej niż sklep

  Unikalna funkcja ShopMe oraz bieżące kolekcje wielu cenionych marek polskich i zagranicznych, m.in. MOHITO, COLLCI, CUSTO BARCELONA, MAKALU, RABARBAR, YOSHE

  Marzysz o odświeżeniu wiosennej garderoby, ale nie masz czasu na bieganie po sklepach? Interesujesz się modą, ale nie wiesz jak wcielać w życie najnowsze trendy? Cenisz jakość i styl, ale za rozsądną cenę? Jeśli tak, to odwiedź www.PerhpasMe.com, a szybko przekonasz się, że to miejsce dla ciebie!

  PerhapsMe.com to nowy serwis modowy, który, łącząc funkcje sklepu i przewodnika po modzie oferuje niezwykle łatwy dostęp do wielu cenionych marek – polskich i zagranicznych. Z serwisem od początku powstania współpracuje grupa LPP, dzięki czemu w wyłącznej sprzedaży online dostępne są ubrania i dodatki marki MOHITO. Podobnie jest z kolekcjami m.in. COLLCI,, MAKALU, VISSAVI, czy , YOSHE. Tylko na PerhapsMe.com wszystkie dostępne ubrania, buty i dodatki pochodzą wyłącznie z bieżących kolekcji, a oferta wzbogacana jest nawet co 2 tygodnie. W sprzedaży są też ubrania i akcesoria takich marek jak BIALCON, RABARBAR, PEPE JEANS, MAKALU, CONVERSE oraz autorskiej marki PerhapsMe.

  Poza możliwością zakupu, serwis służy pomocą wszystkim tym, którym modowe eksperymenty nie zawsze wychodzą. Przewodniki modowe oraz autorskie sesje zdjęciowe PerhpasMe realizowane przy współpracy z cenionymi polskimi stylistami i fotogrfami mody wychodzą poza zwykłą inspirację. Przeglądając dany lookbook, dzięki unikalnej funkcji ShopMe można nabyć gotową stylizację w sposób tak prosty jak jedno kliknięcie myszki. Po wyborze danej stylizacji system pokazuje jej poszczególne elementy, przedstawiając ich cenę, a w dalszej kolejności przydatne informacje nt. rozmiarów czy zestawień alternatywnych do tych zaproponowanych w stylizacji.

  Na tym nie kończą się funkcjonalności nowego serwisu. Opcja „Kupuj według…” oprócz gotowych stylizacji PerhapsMe umożliwia również zakup nowych elementów garderoby według „trendów” z światowych wybiegów mody, „okazji” lub „wyboru stylistów”. A jeśli komuś nadal będzie mało, serwis zaprasza do lektury swojego bloga.

  Najnowsze propozycje PerhapsMe:

  By the Sea: linia ubrań marki Mohito zaprojektowana z myślą o miłośniczkach jachtów i oceanicznych przystani. Kolekcja zainspirowana stylem marynistycznym w bardzo kobiecym i nowoczesnym wydaniu.

  W stronę słońca. Męski szyk: Lookbook PerhapsMe z stylizacjami ShopMe, w których na pierwszy plan wysuwają się proste spodnie, ascetyczne bluzki i koszule. Wszystko niczym wyjęte z męskiej szafy, ale noszone z kobiecą nonszalancją.

  Elements of style: Przewodnik PerhapsMe po modowych niezbędnikach, czyli wszystkich tych elementach ubioru, które niezależnie od obowiązujących trendów po prostu trzeba mieć w szafie.

  Moda w wielkim mieście: Przewodnik PerhapsMe, czyli stylowa podróż po modzie w duchu wielkich metropolii: Paryża, Londynu i Nowego Jorku.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj