Nocna Premiera gry Wiedźmin w Złotych Tarasach

  W poniedziałek, 16 maja, o godzinie 22:00 na dziedzińcu Złotych Tarasów odbędzie się Nocna Premiera gry Wiedźmin2: Zabójca Królów. Na wszystkich przybyłych czeka mnóstwo atrakcji, w tym koncert rockowy, pokazy kaskaderskie, spotkanie z twórcami gry i liczne konkursy z nagrodami. Imprezę poprowadzi Michał Figurski. Organizatorem wydarzenia są CD Projekt i EMPIK.

  Wszyscy uczestnicy poniedziałkowej Nocnej Premiery będą mieli szansę nabycia Wiedźmina 2 jako jedna z pierwszych osób w Polsce. Do egzemplarzy zakupionych podczas Nocnej Premiery dodawany będzie unikalny kod DLC pozwalający na odblokowanie w grze „Zestawu Miecznika”. Dodatkowo co setny kupujący Wiedźmina 2 na nocnej premierze otrzyma oryginalny wiedźmiński T-Shirt, a osoby które pojawią się przebrane za dowolnego z występujących w grze potworów mają szansę zgarnąć wyjątkowe nagrody w postaci wycieczki na targi Gamescom w Kolonii oraz atrakcyjnych gadżetów. Dla uczestników imprezy przygotowane zostały także specjalne, okolicznościowe monety.

  Na premierze pojawią się twórcy Wiedźmina 2, którzy odpowiedzą na pytania związane z grą i podpisywać będą okolicznościowe plakaty oraz zakupione egzemplarze gry.

  Złote Tarasy to wielofunkcyjny kompleks, który powstał w samym sercu Warszawy. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II. Jego symbolem jest pofalowany szklany dach o powierzchni 1 hektara. Nazwa Złote Tarasy nawiązuje do ulicy Złotej i do architektury budynku. Kaskadowo rozmieszczone tarasy obejmują dwa place miejskie – wewnętrzny z fontanną oraz zewnętrzny, otoczony restauracjami. Na pięciu poziomach centrum klienci znajdą ponad 200 marek handlowych, kilkadziesiąt restauracji i kawiarni, kluby muzyczne, kino oraz szereg punktów usługowych. W centrum działa czteropoziomowy podziemny parking na 1200 samochodów. Projekt i funkcjonalność obiektu została już wielokrotnie nagrodzona. Złote Tarasy są zdobywcą tytułu najlepszego projektu komercyjnego na świecie (MIPIM Architectural Review Future Project Awards).

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj