Epson wydrukował „Świat w 3D” wystawa National Geographic i Apsys

  national geographic swiat w 3d bazar egipski w stambule fot wojciech franus

  Przez dwa tygodnie – od soboty, 14 maja do niedzieli 29 maja br. – w specjalnym namiocie sferycznym na parkingu Centrum Handlowego Janki k. Warszawy – oglądać będzie można pierwszą w Polsce tak dużą wystawę fotografii trójwymiarowej. Organizatorem jej jest magazyn NationalGeographic i firma Apsys Polska. Na wystawie prezentowane będą wielkoformatowe zdjęcia z najdalszych zakątków świata. Wszystkie prezentowane fotogramy wydrukowane zostały na profesjonalnych papierach fotograficznych Epson Premium Semimatte Photo Paper, 260g/m² i przy użyciu wielokrotnie nagradzanych wielkoformatowych drukarek fotograficznych Epson Stylus Pro 9900 wykorzystujących technologię Epson MicroPiezo TFP™ (Thin Film Piezo), i atramenty  Epson UltraChrome™ HDR (High Dynamic Range) – 11-kolorowy zestaw atramentów pigmnetowych pozwalający odwzorować 98% wszystkich kolorów w skali PANTONE®1

  Wystawa odwiedzi także 8 innych miast, obejrzeć będzie ją można także: w Bydgoszczy (CH Drukarnia), w Krakowie (CH Krokus), w Zabrzu (CH Platan), we Wrocławiu (CH Korona), w Katowicach (CH 3 Stawy ), w Łodzi (Pasaż Łódzki), w Gdańsku (CH Osowa), w Sosnowcu (CH Sosnowiec).

  www.national-geographic.pl/kalendarium/pokaz/wystawa-fotografii-trojwymiarowej-swiat-w-3d/

  Informacje o  firmie Epson

  Epson jest globalnym liderem w dziedzinie obrazowania i innowacji. Epson dąży do tego, by przekraczać oczekiwania klientów, tworząc kompaktowe, energooszczędne i precyzyjne technologie. Oferta produktów firmy obejmuje drukarki oraz projektory 3LCD do zastosowań biznesowych  i domowych, a także inne urządzenia elektroniczne i ciekłokrystaliczne.

  Grupa Epson, kierowana przez Seiko Epson Corporation z Japonii, zatrudnia na świecie ponad 80 tys. pracowników w 102 spółkach. Epson szczyci się stałym wkładem w glo­­balną ochronę środowiska, a także w funkcjonowanie społeczności, w których działa.

  Wizja środowiskowa 2050http://eco.epson.com

  Epson Europe

  Epson Europe BV z Amsterdamu to regionalna centrala grupy odpowiedzialna za Europę, Środkowy Wschód, Rosję i Afrykę. Zatrudniający 2400 pracowników oddział Epson Europe w roku fiskalnym 2009 osiągnął sprzedaż równą 1 875 milionom euro. www.epson-europe.com

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj