RESERVED na IPHONE

  RESERVED iPhone 2

  Od połowy kwietnia marka RESERVED udostępniła swoim użytkownikom nową aplikację na platformę iPhone. Bezpłatna aplikacja umożliwia szybki, mobilny dostęp do wszystkich nowości związanych ze światem marki.

  Podstawową funkcjonalnością aplikacji jest dostęp do najnowszej kolekcji RESERVED składającej się z około 2500 fotografii produktów. Aplikacja ułatwiając zakupy swoim użytkownikom umożliwia zapisywanie wybranych pozycji w opcji „ulubione”, aby potem z tak przygotowaną listą można było udać się do sklepu.

  Aplikacja udostępnia także przegląd najnowszych kampanii RESERVED – w tym zdjęcia z aktualnej kampanii Beautiful Story z główną bohaterką, topmodelką Magdą Frąckowiak oraz przegląd najnowszych trendów w kolekcji marki.

  Dodatkowo aplikacja zawiera aktualności i informacje o najnowszych promocjach związanych z marką Reserved oraz praktyczne informacje dotyczące zakupów w sklepie.

  Za pomocą jednego kliknięcia można także przy użyciu usługi GPS zlokalizować najbliższy salon RESERVED i uzyskać jego dane adresowe oraz jego lokalizację na interaktywnej mapie.

  Aplikacja została przygotowana przez Agencję Interaktywną Huncwot i jest już dostępna bezpłatnie w AppStore:

  http://itunes.apple.com/pl/app/reserved-com/id431192292?mt=8