Największa DOMÓWKA w Polsce – PUMA SOCIAL PARTY

  PUMA

  27 maja na warszawskiej Pradze odbędzie się niepowtarzalna impreza organizowana przez firmę PUMA, pod hasłem „PUMA SOCIAL PARTY – Największa DOMÓWKA w Polsce”. Do udziału w imprezie PUMA zaprasza wszystkich, którzy czują się Nocnymi Zawodnikami.

  Jeśli 5 nad ranem to godzina, o której uprawiasz jogging na trasie taksówka – klub. Jeśli czujesz, że jesteś Mistrzem Świata w grze w butelkę, a bajceps trenujesz podnosząc drinki to PUMA SOCIAL PARTY jest właśnie dla Ciebie! Do udziału w imprezie zaproszeni są „Nocni Zawodnicy”, którzy logując się na stronie internetowej www.pumasocial.pl podadzą najciekawsze odpowiedzi na pytanie „Dlaczego uważasz się za Nocnego Zawodnika”?

  Impreza pod hasłem „PUMA SOCIAL PARTY – Największa domówka w Polsce” to event o mocno alternatywnym charakterze, podczas którego goście będą mogli czuć się jak w domu. Pofabryczne przestrzenie Soho Factory zostaną zaadaptowane na klimat starego mieszkania. Wystąpi aż pięciu DJów – Adamus, Jaxx, Bartos, AM Radio oraz Kossakot, a także trzy alternatywne zespoły Masturbator, Fonovel i GnuciBannana. Wszyscy z nastawieniem na mocno old-schoolowe brzmienia.

  Podczas Największej domówki w Polsce goście będą mieli możliwość sprawdzenia się w licznych nocnych dyscyplinach i zabawach, takich jak Dark Room Twister, ping-pong z drinkiem w ręku, piwne kręgle, piłkarzyki z piłką, która ucieka, celowanie rzutkami z zamkniętymi oczami i wiele innych. A dla zwycięzców przewidziane są liczne nagrody z najnowszej kolekcji PUMA!

  Podczas imprezy odbędzie się też rekrutacja do REPREZENTACJI POLSKI NOCNYCH ZAWODNIKÓW, która to zmierzy się w przyszłości z drużynami z innych krajów. Wszyscy Reprezentanci otrzymają kontrakty sponsorskie na najbliższy rok od firmy PUMA. To Mistrzostwo będzie nasze!

  Imprezy PUMA SOCIAL organizowane są na całym świecie. Powiązane są z launchem najnowszej kolekcji PUMA  SOCIAL,  która na polski rynek weszła 20 kwietnia i dostępna jest we wszystkich firmowych salonach PUMA.

  Aby wziąć udział w Największej domówce w Polsce, zarejestruj się na stronie www.pumasocial.pl i napisz dlaczego uważasz się za Nocnego Zawodnika?

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj