Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION

  plakat offf 100x70 01

  W dniach 27-28. 05. 2011r Kieleckie Centrum Kultury już po raz dziewiąty organizuje w Kielcach Międzynarodowy Konkurs dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF FASHION. Najbliższa edycja odbędzie się pod hasłem przewodnim „JESTEM LADY OFF”.

  Pomysł na zorganizowanie Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody powstał z inicjatywy Prezydenta Miasta Kielce Wojciecha Lubawskiego.

  Konkurs skierowany jest do polskich i europejskich projektantów zarówno absolwentów szkół projektowania ubioru jak i amatorów. Staramy się stworzyć możliwości twórczej wypowiedzi zarówno osobom mającym dorobek w tej dziedzinie jak i kształcącym się, którzy nie mają zawodowego przygotowania ale posiadają talent.

  Stawiamy na młodość, kreatywność i oryginalność. Jesteśmy Konkursem NON-PROFIT.

  Doświadczenia poprzednich edycji pozwalają nam sądzić, że nasze „Off Fashion” wpisało się w kalendarz wydarzeń ze świata mody.

  Jak zawsze program  Konkursu OFF Fashion obfitował będzie w liczne wydarzenia artystyczne z udziałem polskich gwiazd.

  W przeddzień konkursu 26. 05. 2011 w Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku zaplanowaliśmy pokaz mody uczniów duńskiej szkoły TEKO oraz specjalny niepowtarzalny pokaz mody. Prezentacja kolekcji konkursowych odbędzie się 27. 05. 2011 w Bazie Zbożowej w Kielcach. W loży jurorskiej zasiądą znane postacie ze świata mody i mediów m. in Duet Paprocki & Brzozowski, Pani prof. Barbara Hanuszkiewicz czy Rinke Rooyens. Gwiazdą Gali Finałowej, która odbędzie się dnia 28. 05. 2011 na dużej scenie Kieleckiego Centrum Kultury będzie Urszula Dudziak z towarzyszącym jej chórem. Galę po raz drugi poprowadzi znana szerokiej publiczności – także ze znakomitego gustu – Małgorzata Kożuchowska.

  Podsumowaniem konkursu będzie After-Party z udziałem naszych znakomitych gości, dziennikarzy oraz władz miasta i województwa.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj